Slovenské blogerky zažiarili na Bratislavských módnych dňoch

Bratislavské módne dni opäť pritiahli milovníkov módy. Na populárnom fashion podujatí nemohli chýbať ani slovenské blogerky. Na ich štýlové outfity sme si posvietili v elegantnej Perwoll Care&Refresh zóne.    

 

Pastelové farby a dievčenský look
Mirka Germanová, The blond zebras:
Pripravovala som sa asi 20-25 minút, šaty som mala vybraté, len natočenie vlasov mi zabralo viac času. Vždy mi najdlhšie trvá make-up a úprava vlasov, outfit je tá jednoduchšia časť. Chcela som spraviť lepšiu náladu sebe aj ľuďom, ktorých stretnem. A čo lepšie na to vytiahnuť, ako dúhové šaty? Outfit si tradične vyberám podľa udalosti a podľa počasia, a keďže tu som chcela byť za „dámičku“, namiesto mojich klasických mokasín či tenisiek som si obula aj lodičky. A bez farieb by mi jednoducho bolo smutno.

 

Francúzsky šarm a minimalizmus
Veronika Svobodová, Special edition life:
Prípravy mi netrvali vôbec dlho, pretože som outfit mala dopredu premyslený. Zvolila som francúzsky „šarm“ a minimalizmus, ktorý obľubujem najmä počas teplejších dní. Bavlnený biely top v kombinácii s kulotkami som doplnila klasickými lodičkami na vysokom opätku, mini aktovkou v bordovom prevedení a jemnými šperkami.

 

Odvážne doplnky a sexi červená
Lenka Madlenová, The Stylemon: Prípravy mi trvali asi pol hodinu, ak spolu s obliekaním rátam aj make-up. Keď dlhšie viem, že idem na nejakú akciu, vopred trošku rozmýšľam, čo si asi oblečiem. Čiže keď príde na samotné prípravy, väčšinou už presne viem, čo zo šatníka vyberiem. Keďže je to módna udalosť, kľúčové pre mňa bolo, aby bol outfit výrazný, štýlový a tak trochu iný. Mám rada inakosť a rovnako rada sa oblečiem pekne vzhľadom na udalosť a uctím si tak samotný event aj hostiteľa. No a farbičky sú povinnou jazdou.

 

Jarné vzory s nádychom retra
Simona Škodová: Samotné prípravy mi zabrali dokopy asi 30 minút. Make-up som mala rýchlo hotový, nakoľko som mala len výrazný rúž. Čo sa týka oblečenia, jarné šaty boli pre mňa jasná voľba, už som len doladila kabelku a topánky. Kľúčové pri výbere outfitu pre mňa bolo, aby som sa cítila najmä pohodlne a jarne.

 

Autor: Denisa D.
Zdroj foto: Lenka Imrichová