Slovenská spoločnosť THEO HERBS SK prevzala prírodné produkty značky BRAINWAY. Ukončená súťaž!

Spoločnosť THEO HERBS PHARMA sa špecializuje na čisto prírodné produkty, ako sú bylinné výživové doplnky, prírodná kozmetika, čaje.

 

Ponúkame predovšetkým produkty vlastných značiek, ako sú THEO HERBS, HERBS PLANET a ďalšie.

Pri výrobe doplnkov stravy THEO HERBS si zakladáme na iba kvalitných zložkách, ktoré sú pre každý produkt optimálne navrhnuté tak, aby efektívne účinkovali na každú oblasť použitia. Spoločnosť THEO HERBS PHARMA vlastní množstvo patentov a každý náš produkt obsahuje optimálnu kombináciu účinných látok. Produkty THEO HERBS sú 100% prírodné.

  • Výživové doplnky na chudnutie obsahujú komplex účinných látok, ktoré potláčajú chuť do jedla, pôsobia na odbúravanie tukov a zlepšujú spaľovanie prijatých kalórií.
  • Výživové doplnky pre podporu imunity aj látkovej výmenypodpora imunity je vhodná pri duševnom či fyzickom oslabení organizmu ale aj ako prevencia. Účinná kombinácia antioxidantov bráni starnutiu buniek, bojuje s voľnými radikálmi a pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu.
  • Výživové doplnky podporujúce trávenie po diétnej chybe aj preventívne proti nadúvaniu, páleniu záhy či črevných problémoch.
  • Výživové doplnky podporujúce mozgovú činnosť, duševnú vitalitu, zvýšenie výkonu pamäte aj koncentráciu, správnu funkciu krvi či reguláciu hladiny cholesterolu.

V prípade záujmu vám náš lekár rád poradí riešenie na mieru podľa vašich požiadaviek. Konzultácia s odborným lekárom je zadarmo a po dôkladnej anamnéze navrhneme riešenie Vašich existujúcich neduhov.

Viac sa dozviete na www.theoherbs.sk