Slávnostne prestretá vianočná tabuľa s kolekciami Villeroy & Boch

Vianoce sú najkrajšími sviatkami v roku, kedy sa pri stole stretáva celá rodina. Tieto slávnostné okamihy od Štedrého večera až do Troch kráľov si zaslúžia, aby ste lahodné pokrmy i delikátne vianočné pečivo servírovali na prvotriednom porceláne. Vianočné kolekcie z dielne prestížnej porcelánky Villeroy & Boch zaručene povýšia stolovanie u vás doma na exkluzívny zážitok. Ako darček pod vianočným stromčekom potešia tých, ktorých srdcia bijú pre prémiový porcelán a ocenia dokonalé kúsky vo svojej kuchynskej výbave.

 

Na hravú vianočnú tému

Svetoznáma porcelánka Villeroy & Boch vytvorila exkluzívny sviatočný servis Toy´s Delight, ktorý vás motívmi hračiek poteší na duši a prenesie do detstva. Veď kedy inokedy ako s hračkou v ruke mali Vianoce to najväčšie čaro? Taniere, misky, servírovacie misy, podnosy, etažér i svietniky na čajovú sviečku si môžete skombinovať z rôznych farebných variácií na hravú vianočnú tému. Prémiový porcelán očarí ručne maľovanými detailmi.

 

 

Zberateľský kúsok aj na maškrtenie

Na sušené ovocie, vianočku alebo drobné pečivo je ako stvorený dezertný tanier s priemerom 24 centimetrov značky Villeroy & Boch zo zberateľskej kolekcie Annual Christmas Edition 2022.  Oceníte ho pri každom maškrtení – či už to bude pri rozprávkach s deťmi, alebo pri slávnostnej večeri. Zdobí ho motív Santu na konskom záprahu idúcom zasneženou krajinou. Okrem námetu je dominantný aj zvlnený okraj taniera, ktorý je lemovaný jemnou zlatou linkou a vianočnou girlandou. Je úžasný aj ako vianočná dekorácia len tak položená vo vitríne alebo na poličke.

 

 

Čaj i kakao z neho chutia najlepšie

Šálku kakaa k ranným rozprávkam môžete deťom alebo sebe pripraviť do porcelánového hrnčeka s objemom 0,44 litra z vianočnej kolekcie Toy´s Delight z dielne Villeroy & Boch. Na jednej strane ho zdobí motív Santy, na druhej obrázok roztomilého srnčeka. Pretože je ručne maľovaný, nie je vhodný do umývačky riadu. Vybrať si môžete aj hrnčeky s motívom hračiek či vianočného stromčeka s objemom 0,34 l.

 

Hviezda Vianoc

Drobné čajové pečivo by na prestretom vianočnom stole rozhodne nemalo chýbať. Aby nelákalo len chuťou, ale lahodilo aj oku, vytvorila nemecká porcelánka Villeroy & Boch misu v tvare hviezdy s motívom stromčeka. Je vyrobená z prémiového porcelánu a patrí do kolekcie Winter Bakery Delight. Zatiaľ čo okraje zdobí jemná červeno-zelená linka, v strede nájdete motív vianočného stromčeka vytvoreného z vianočných koláčikov.

 

Na slávnostný prítok aj pre chvíle každodennej pohody

Deti sladko spia a vy máte chvíľku len pre seba? To je ideálny čas na pohár kvalitného červeného vína, ktoré k zime neodmysliteľne patrí. V prémiovej kolekcii Toy´s Delight od nemeckej porcelánky Villeroy & Boch nájdete aj dvojicu pohárov s objemom 0,47 l a výškou 23,5 cm, vyrobených z krištáľového skla, zdobeného minimalistickými vianočnými motívmi.

 

Dokonalá biela

V jednoduchosti je krása. Preto značka Villeroy & Boch predstavila vianočný porcelán s názvom Toy´s Delight Royal Classic​, ktorý je celý ladený do bielej farby. Vďaka tejto farbe nechá jedálenský servis vyniknúť reliéfnym motívom hračiek z nemeckej oblasti Krušných hôr a zároveň sa dobre kombinuje s iným riadom. Súčasťou kolekcie je hrnček s objemom 0,3 l, ktorý vás na prvý pohľad zaujme nápaditými zvlnenými stenami, podobne ako aj taniere z tohto exkluzívneho servisu.

 

Oživí stôl a ochráni pred drobnými nehodami

Ak uprednostňujete červeno-zelené poňatie Vianoc, určite si zamilujete gobelínové prestieranie od značky Villeroy & Boch z ikonickej kolekcie Toy´s Delight. Nielen že ním vianočne vyzdobíte interiér, ale zabránite aj nežiaducemu zašpineniu a prípadným nehodám pri slávnostnej večeri.

 

Na vianočnej vlne

Vedeli ste, že vianočný stromček – tak, ako ho poznáme dnes – sa k nám dostal z Nemecka až na začiatku 19. storočia? Za túto krátku dobu sa však stal najdôležitejším symbolom Vianoc. Jeho zmenšenú verziu v podobe ručne zdobenej otáčajúcej sa dekorácie v tvare vianočného stromčeka s hracím mechanizmom Nostalgic Melody z dielne Villeroy & Boch ocenia predovšetkým deti, ktoré si môžu v jeho sprievode pospevovať známu vianočnú melódiu. Táto 16 cm alebo aj 33 cm vysoká porcelánová dekorácia sa u vás doma stane rodinným pokladom, ktorým bude nadšene dekorovať každé prichádzajúce Vianoce.

Vianočný pozdrav z lesa

Ozdobte si stromček netradičnými dekoráciami z vianočnej kolekcie Nostalgic Ornaments od nemeckej porcelánky Villeroy & Boch. Súprava troch ozdôb na stuhe v podobe veveričky, zajačika a líšky s rozmerom 6 x 7 cm je ručne maľovaná a bude sa skvele vynímať nielen na vetvičke stromčeka, ale aj na záclone či poličke. Vďaka krásnym sýtym farbám poteší všetky generácie.

Vianočné kolekcie prémiového porcelánu Villeroy & Boch kúpite v predajni Potten & Pannen – Staněk v NC Central Bratislava alebo na www.pottenpannen.sk  

Zdroj: Stanislava M.