Slávna rockerka Suzi Quatro už o týždeň vystúpi v Bratislave!

Rocková diva Suzi Quatro mieri na Slovensko! Už o týždeň oslávi s fanúšikmi v Bratislave polstoročie na hudobnej scéne. Na poslednom turné pred odchodom do hudobného dôchodku sa ešte raz plánuje riadne odviazať! Priekopníčka ženského rocku sľubuje fantastickú predvianočnú nádielku! Dvojhodinová šou, ktorú predvedie, bude uhrančivá aj dojemná. Na koncerte v Aegon Aréne NTC 19. decembra zaznejú hity „If You Can’t Give Me Love?“, „Stumblin‘ In“, „Devil Gate Drive“ a ďalšie svetové hity. Nenechajte si ujsť poslednú možnosť vidieť Suzi Quatro naživo!

Rockeri dostanú už o týždeň fantastický vianočný darček! Suzi Quatro s nimi v Bratislave oslávi polstoročnicu na hudobnej scéne! Na slovenských fanúšikov sa veľmi teší.

Priekopníčka ženského rocku vystúpi 19. decembra v bratislavskej Aegon Aréne NTC. Je to jej posledné turné pred odchodom na hudobný dôchodok a Suzi si to plánuje riadne užiť. Sľubuje skvelú šou.

“Som naozaj rada, že u vás vystúpim v predvianočnom čase. Pochádzam totiž z katolíckeho prostredia a Vianoce pre mňa veľa znamenajú. Milujem toto obdobie a ak môžem niekoho potešiť, veľmi rada to spravím, vyznala sa Suzi Quatro.

“Pripravili sme dve hodiny plné energie, dobrej nálady, ale aj spomínania. Vianoce, posledný koncert… Musí to byť aj trochu dojemné,“ usmieva sa Suzi Quatro.

Link na klip „If you can´t give me love“:https://www.youtube.com/watch?v=XBdhV-CB4CE

Glam rocková diva toho za 50-ročnú kariéru stihla naozaj veľa. Predala 45 miliónov hudobných nahrávok, vydala 14 štúdiových albumov.

“Samozrejme zaspievam moje najväčšie hity ako „If You Can’t Give Me Love?“, „Stumblin‘ In“, či „Devil Gate Drive“. Nebudú chýbať ani novšie skladby a pripravujem aj prekvapenia. Tie predsa k tomuto obdobiu patria! Jedno viem sľúbiť naisto – bude to veľkolepé!“ tajomne dodáva Suzi Quatro.

Hudobníčka, herečka a moderátorka Suzi Quatro založila prvú kapelu spolu so sestrami, keď mala 14 rokov. Od roku 1970 sa však vydala na sólovú kariéru. Bratislavský koncert je súčasťou európskeho turné Suzi Quatro, ktorá sa po jeho absolvovaní chystá do hudobného dôchodku. Nenechajte si ujsť poslednú príležitosť vidieť unikátnu rockovú šou Suzi Quatro naživo! Vstupenky na koncert legendárnej speváčky si môžete zakúpiť na: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3447/suzi-quatro alebo http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=145724.