Skvostné outfity Lily Collins opäť na scéne v tretej sérii Emily in Paris

Milovníci módy, outfitov, prehliadok a zákulisia z módneho sveta sa konečne dočkali, keď stredu večer 21. decembra 2022 spustil Netflix tretiu sériu návykového seriálu Emily in Paris.

 

A ako to bolo zvykom aj v predošlých dvoch častiach, seriál je opäť plný famóznych módnych kreácií a šťavnatých zápletiek z módneho biznisu.

Niet sa čo diviť, že uchvátil srdcia mnohých dievčat a dám, veď napokon, kto by odolal záberom metropoly módy Parížu v kombinácii s extravagantnou nádielkou odvážnych módnych outfitov ? Druhá časť, ktorá skončila s otvoreným koncom sa pre fanúšikov tohto seriálu stala doslova drogou.

Hlavnou postavou je herečka Lily Collins, dcéra slávneho hudobníka Philla Collinsa, ktorá predvádza jedno neskutočné módne šialenstvo za druhým. No i ostatné postavy sa v novej sérii opäť blysnú v nevídaných vzhľadoch. A že sa je skutočne na čo tešiť, dokazujú tieto zábery.

Emily v novej sérii žiari farbami – vľavo v šatách H&M x Iris Apfel v oranžových volánových a v Maison Skorios tyrkysových metalických čižmách.

Emily v Dolce and Gabbana zebrovanej bunde a Miu Miu čiernych šortkách.

Emily v ďalšom farebnom outfite – v Mira Mikati Neon saku a v Cobalt Blue širokých nohaviciach s kabelkou Pierre Hardy White color block.

Emily na fotke vpravo predvedie v tretej sérii Giuseppe Di Morabito kvetinové mini šaty a H&M x Iris Apfel purpurovú volánovú bundičku z tylu.

Emily v Essential Antwerp farebnom svetri vľavo a v Tod´s farebnom plášti, Mary Katrantzou Vintage šatách s potlačou a Gianvito Rossi purpurových čižmách doplnených žltou kabelkou Prada (vpravo).

Ako sa hovorí, pre módu a krásu sa trpí –  potvrdila to aj seriálová hrdinka Emily (Lily Collins) , po celý čas nosiaca vo filme vysoké topánky. Fanúšici sa totiž domáhali výletov Emily aj do iných miest mimo Paríža. A čo na to Emily ?

Úprimne, išla by som so seriálom do celého sveta, keby som mohla,“ povedala. „Ale jedna vec je, že chcem ísť do ulíc, kde si môžete obuť rovné topánky, pretože na podpätkoch (by ste si nemysleli) byť v Paríži  po celý čas, je nesmierne bolestivé“.

Obrázky: imago images, stéphanie branchu/netflixnetflix, MarieEtchegoven/Netflix, instagram
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com