ŠKOLA JE “COOL“!

Späť do školy a koniec prázdnin? Nepoddávajte sa stresu, všetko môže byť úplne inak. Detský svet sa totiž riadi predovšetkým zážitkami.

Asi Vám to nepovedia priamo, ale deti sa väčšinou naozaj tešia na to, ako budú zdieľať svoje prázdninové príbehy so spolužiakmi, ako sa pochvália pikoškami z výletov, ako si budú odovzdávať nadobudnuté skúsenosti dobrodružne prežitého leta… Určite sa tešia na kopec nových zážitkov v škole, tajné lásky a na starých kamarátov, ktorých dva mesiace nevideli. Alebo to bude nová škola, iná trieda a ďalšia “partička“? Všetko sa dá zvládnuť v pohode.

Či už máte doma škôlkára, prváčika, alebo ostrieľanejšieho tínedžera, F&F sa postará o školákov všetkých vekových kategórií. Môžete si pokojne vydýchnuť, v F&F ich oblečiete funkčne, štýlovo a hlavne za výbornú cenu.F&F Kids zaručí škôlkárom i tým menším, školopovinným, pohodlie pri hre aj učení. Farebné, dobre kombinovateľné, na dotyk veľmi príjemné kúsky si deti určite obľúbia. Nevyspytateľné počasie je určujúce pre funkčnosť všetkých kolekcií, ktoré nič neprekvapí. Tínedžeri s radosťou vhupnú do farebných tričiek a topov s potlačami, navrstvia ich na tielka s dlhým rukávom a skombinujú s károvanými košeľami v duchu nadchádzajúcich jesenných trendov. Džíny a vysoké tenisky doplnia pohodlný look k ich absolútnej spokojnosti.

Nech teda máte doma akýkoľvek “ročník“, v tomto školskom roku môžete rátať s pomocou od F&F.

 

Návrat do školy môže byť naozaj zábava. S F&F obzvlášť 😉