Simona Krainová v krvi! Čo teraz bude s jej krásnou tvárou?

Bežne sa nám takýto obraz nenaskytne. Pohľad na českú krásku Simonu Krainovú(41), ktorá ma celú tvár zaliatú krvou, je viac ako desivý. Nie je to tým, že by bola Simona po vážnej autonehode a mala doráňanú tvár, práve naopak- za pár dní bude mať pleť ako zo škatulky.

Krainová sa rozhodla po vzore hollywoodských hviezd podstúpiť tzv.plazmalifting, alebo omladenie pomocou vlastnej krvi. Vo svete skrášlovania sa jedná o pomerne novú metódu a asi najznámejšou „čachtickou paňou“,ktorá ju podstúpila, je královna  zadku Kim Kardashian. Jej fotky z ordinácie obleteli celý svet a my vám teraz prinášame prvé snímky Simony priamo zo sálu na klinike YES VISAGE.

Na klinike už tento zákrok vyskúšala napríklad herečka Alica Bendová. Tá si nechala omladiť krk. Podľa odborníkov je to veľmi účinná metóda v boji proti vráskam a zároveň neprináša žiadne riziká. „ Tajomstvom mladosti je naša vlastná krv, respektíve jej časť-plazma. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, naviac telu vlastné. Tie pleť omladzujú a navracajú do fungovania „v režime mladého tela“. Pleť sa tak regeneruje a naviac nemusí prijímať žiadne cudzie látky“, vysvetľuje Mudr.Brezová z kliniky YES VISAGE.

 

FOTO: Klinika YES VISAGE

Archívny článok