Silvester na chate: Bez čoho jednoznačne neodchádzajte

Silvester na chate

Je ťažké uveriť, že je tu opäť čas kedy starému roku zamávame na rozlúčku. Popri blížiacich sa sviatkov treba myslieť aj na to, ako privítať ten nový.  Jednou z príjemných možností, hlavne pre mladých ľudí je stráviť Nový rok na chate s priateľmi alebo rodinou. A na čo v tom prípade pri balení netreba zabudnúť?

Chatový party outfit
Čo sa oblečenia týka, s novoročným party outfitom s flitrami  na chate veľmi neuspejete. Do kufra si rozhodne zbaľte radšej pohodlné nohavice či tepláky a teplú bundičku. Na chatách býva často chladno, preto nezabudnite ani na teplé ponožky a papuče. Samozrejme, vám nesmie chýbať aj nejaký štýlový sveter s kožušinou alebo maxi rolák. Ďalšia vec, ktorú budete na chate milovať je jednoznačne aj teplá, hrubá deka. Nič nie je príjemnejšie než si sadnúť do kresla pri krbe, zababušená, so šálkou teplého kakaa či čaju.

Nezabudnite na dekorácie
Ak prichádzate na chatu s priateľmi, určite si chcete spríjemniť pobyt a prispôsobiť si ju na privítanie Nového roka. Okrem vtipných silvestrovských doplnkov si zaobstarajte veľmi populárnu svetelnú reťaz, ktorá vám čarovne osvetlí miestnosť. Ľahko sa skladuje a zabezpečí vám nádhernú výzdobu. Dokonalú atmosféru vám navodí aj príjemná vôňa, preto nezabudnite ani na vonnú sviečku. Drevitá, korenistá vôňa pripomínajúca romantiku zasneženej krajiny vám vykúzli tú pravú novoročnú atmosféru.
Autor: Nina Murárová
Ilustračná  fotografia: pinterest.com
Galéria: velúrové tepláky H&M, sveter so stojačikom Reserved, mikina s kapucňou Zara, papuče asos.com, ponožky Angora Bepon, kovová čelenka H&M, vonná sviečka Baobab bytove-parfumy.sk, svetelná reťaz Cellbes, pletená deka Sashe.sk