Shiseido predstavuje jedinečnú svetovú novinku

Shiseido uviedlo v septembri na slovenský trh jedinečnú novinku v oblasti starostlivosti o pleť.

Počas svojhodvadsaťročného výskumu získala spoločnosť Shiseido priekopnícke znalosti v oblasti ochrany imunity a rozhodla sa predstaviť prelomovú novinku v oblasti starostlivosti o pleť.

ULTIMUNE Power infusing Concentrate zvyšuje obranné schopnosti pleti a ako úplne prvý produkt na svete aktivuje Langerhansove dendritické bunky, ktoré podporujú imunitu pleti.

Vďaka svojim rozsiahlym výskumom spoločnosť Shiseido odhalila, že pleť disponuje vnútornými schopnosťami, ktoré jej umožňujú vlastnými silami napraviť podstatné škody. S vedomím, že existuje jasná súvislosť medzi obrannými schopnosťami pleti a krásou pleti, vyvinulo Shiseido prípravok ULTIMUNE, ktorý aktivuje doteraz nedotknutej rezervy pleti. Pretože krása sa skrýva vo vnútri.

Výsledky používania produktu Ultimune

Po prvom použití Shiseido Ultimune je pleť okamžite pružná a hebká na dotyk, povrch je hodvábne jemný. Po 1 týždni je plet viditeľne rozjasnená. Po 4 týždňoch je pleť o 87% pevnejšia a zlepšenie imunuty pleti sa zvýši až o 82%. Jemné vrásky sú vyhladené, plež je viditeľne vláčnejšia a spevnená

Shiseido Ultimune je vhodný na všetky typy pleti v akomkoľvek veku.

Dostupné od septembra 2014 výhradne v parfumériách Marionnaud

ULTIMUNE Power Infusing Concentrate 30 ml, 104 eur