Sestry Celeste a Carmel Bukingham budú online v piatok 26. augusta 2016 o 10.30 hodine

Sestry Celeste a Carmel Bukingham

Predstavovať Celeste Buckingham je naozaj nosením dreva do lesa. Celeste nedávno oslávila 21.narodeniny a jej mladšia sestra Carmel maturitu a má sladkých osemnásť.

Svojej staršej sestre prudko šliape na päty nielen v živote, ale aj v speváckej kariére. Aby sme ich rozoznali a neplietli si ich, Carmel si zvolila umelecký pseudonym Carmel Paradise.  Speváčka a skladateľka žije a tvorí v americkom Nashville, Tennessee. Po detstve, strávenom vo východnej Európe, sa s rodinou presťahovala do Nashville, kde odštartovala svoju hudobnú kariéru. Experimentovala s rôznymi žánrami. Ako pätnásťročná hosťovala v skladbe svojej sestry, európskej pop hviezdy Celeste Buckingham. V 16-ich rokoch sa stala líderkou nashvillskej punk-rockovej kapely The House United. V súčasnosti pracuje na debutovom sólo albume. Jej aktuálny zvuk je charakteristický hudobným experimentovaním na pomedzí elektroniky, alternatívy a pop music.
Typickou črtou jej tvorby sú texty evokujúce emócie, pripomínajúce klasický rock. Ide o nový fresh sound s hip-hopovými prvkami a beatmi, chytľavými popovými melódiami a veľkou silou ukrytou vo výrazných vokáloch.

Obe krásne, talentované a úspešné sestry privítame už tento v piatok v online rozhovore o 10.30 hodine.

Sestry Celeste a Carmel Bukingham