Seriál Sex v meste oslávil 21 rokov. Čo nás tento sprievodca módou naučil?

Seriál Sex v meste oslávil 21 rokov.

Ikonický seriál z produkcie HBO sa stal bibliou pre ženy po celom svete. Veľký podiel na jeho popularite zohrali legendárne outfity, ktoré pre seriál vyberala prestížna štylistka Patricia Field. Tento rok oslávil Sex v meste svoju pomyselnú americkú plnoletosť a módne kreácie sú rovnako „fresh“ ako v dobe, kedy vznikal.

 Zvieracie potlače sú veľmi elegantné.

Byť odvážne a nebáť sa riskovať
Na svete by sme asi ťažko našli ženu, ktorá by si nepamätala outfit z úvodu seriálu. Carrie stojí na ulici v New Yorku v ružovom obtiahnutom tielku a bielej nazberkanej tutu sukni. K tomuto jemnému a ženskému outfitu má na nohách sandáliky na vysokých podpätkoch so zvieracou potlačou. Zvieracie vzory patria k opakujúcim sa módnym evergreenom. V minulosti ich nosili výhradne členovia kráľovských rodov, ale postupom sa stali symbolom nespútanosti, ale aj lacnej erotiky. Zvieracie potlače pritom dokážu byť veľmi elegantné. Platí to, ak sú použité s rozumom a dobrou mierou vkusu. Dajte im šancu na topánkach aj vy, pretože tohtoročná sezóna je nimi doslova prestúpená. 

 Zvieracie potlače sú veľmi elegantné.
Klikni na obrázok
CCC štýlová kombinácia
Klikni na obrázok

Kombinovať (ne)kombinovateľné
Seriál Sex v meste nás svojho času naučil nebáť sa a vystúpiť z tieňa bezpečných farebných kombinácií. Zelené šaty s vytŕčajúcou kamienkovou podprsenkou v ružovej farbe? Prečo nie!Rovnako nám ukázal, že k elegantným šatám si môžeme obuť čokoľvek, napríklad aj členkové či kovbojské čižmy. V súčasnosti panuje trend, ktorý sa cielene zameriava na kombináciu romantických šiat s volánmi a robustnejšej obuvi.

Kombinovať (ne)kombinovateľné Seriál Sex v meste nás svojho času naučil nebáť sa a vystúpiť z tieňa bezpečných farebných kombinácií. Zelené šaty s vytŕčajúcou kamienkovou podprsenkou v ružovej farbe? Prečo nie! Rovnako nám ukázal, že k elegantným šatám si môžeme obuť čokoľvek, napríklad aj členkové či kovbojské čižmy. V súčasnosti panuje trend, ktorý sa cielene zameriava na kombináciu romantických šiat s volánmi a robustnejšej obuvi.

CCC výnimočné topánky

Na topánkach záleží
Aké topánky si vybrať na toto leto? Zabudnite na fádnosť a prekročte bezpečnú zónu. Patricia Field sa riadila heslom – čím iskrivejšie, tým lepšie! Platí to aj dnes, pretože kontrasty sú čím ďalej tým populárnejšie. Základom je, aby obe kontrastné farby ladili s vašou tvárou a odtieňom pleti. Preto sa najbližšie nebojte siahnuť po extréme a skombinovať strieborný kabát, zlaté nohavice a obuť si červené lodičky. Zapamätajte si, že šťastie praje len odvážnym.

CCC výnimočné topánky
Klikni na obrázok
CCC topánky majú zmysel pre detail
klikni na obrázok

Mať zmysel pre detail 
Čierne sako s gigantickou cyklámenovou mašľou alebo odvážna kvetinová potlač? Ak vás kúsok zaujme, bez váhania po ňom siahnite. Trendy sa nerodia len na prehliadkových mólach, aleaj vo fantázii každej z nás. Ak si oblečiete klasické biele šaty, nebojte sa zvoliť topánky, ktoré budú doslova kričať. Zmysel pre detail vás odlíši od bežnej konfekcie a šedého priemeru. Nezabúdajte, že výrazné topánky ozvláštnia aj ten najklasickejší outfit.

CCC topánky majú zmysel pre detail

Zaujali vás hravé a pútavé modely plné vzorov a farieb? Trendová obuv DeeZee je mladá, podmanivá, plná nápaditých vzorov a strihov. Výborne sa hodí na bežné, ale aj výnimočné dni. Navštívte predajne CCC a privítajte teplé dni s trendy kúskami na nohách.

Staňte sa aj vy trendsetterom a presvedčte sa, že spojenie DeeZee a CCC je pre vás tou pravou voľbou.
Viac na
www.ccc.eu alebo v kamenných predajniach.

Zdroj: Simona P.