Scotland Street. Šteklivá novinka

Pikantná séria Dublin Street od Samanthy Youngovej pokračuje. Práve vyšla piata kniha s názvom Scotland Street – zvodný príbeh o odpúšťaní hriechov z minulosti a o tom, ako dobehnúť stratený čas v láske…

Shannon má smolu na mužov. Bodaj by nie, keď ju priťahujú potetovaní svalovci so zvodným pohľadom, ktorý neveští nič dobré.

Shannon si už prešla niekoľkými nevydarenými vzťahmi, posledný priateľ jej však pripravil ten najhorší budíček. Z nepríjemného zážitku sa ešte dlho spamätávala a odvtedy má mužov plné zuby – zvlášť tých zlých.

Cole predstavuje presne ten typ, ktorému sa chce Shannon vyhnúť – je príťažlivý, potetovaný a namyslený. Za drsným výzorom sa však skrýva dobré srdce a Cole navyše hľadá tú pravú. Keď sa mu do cesty pripletie rozkošná ryšavka, nezaváha a zaútočí na jej zlomené srdce.

Lenže minulosť nespí a pripomenie sa práve vtedy, keď to človek najmenej čaká.

„Vrelo odporúčame.“ USA Today

Samantha Youngová je bohyňa, pokiaľ ide o písanie vášnivých scén. Dokazuje to aj v novinke Scotland Street, ktorá je plná romantiky, vášne, flirtovania. Úžasne napísaná, ľahká, vtipné dialógy – ideálna kniha do postele. „Samantha je autorkou, ktorú by ste si rozhodne nemali nechať ujsť,“ napísali Fresh Fiction.

„Chalanov ako ty nemôžem ani vystáť,“ vyštekla som jedovato. Cole prekvapene ustúpil. „Krásavcov, ktorí si namýšľajú, že im padne k nohám každá žena, vďačná aj za omrvinku ich pozornosti. Ja však nie. Sukničkármi ako ty opovrhujem. Nemám vás rada. Neverím vám. Za očarujúcim úsmevom sa ukrývajú prázdne sľuby. Nemáš mi čo ponúknuť, ani nijakej žene, s ktorou odušu flirtuješ. No na rozdiel od iných dievčat som dosť bystrá, aby som ťa prekukla.“ S prerývaným dychom som uzavrela: „Si nula.“

Len čo som to vypľula, oľutovala som to. Ten výraz na jeho tvári… ničomu nerozumel. Nehovorila som ľuďom takéto škaredé slová. To som nebola ja.

Scotland Street_prebal