Schwarzkopf Professional prináša nové BOLD COLOR WASHES

Tak intenzívne, ako je to len možné. Najnovšie odtiene od Schwarzkopf Professional – BOLD COLOR WASHES – tvoria výrazné oslňujúce farby bez námahy a s dlhotrvajúcim výsledkom. Bezsulfátový šampón prináša rýchle farebné výsledky, vďaka vysoko pigmentovanému zloženiu, ktoré postupným aplikovaním pri umývaní naberá na intenzite.

Za uplynulých päť rokov sa dopyt po odvážnych farbách viac ako zdvojnásobil a stále viac klientov kaderníckych salónov túži vyjadriť svoju osobnosť žiarivými farbami. S influencermi z japonskej anime scény, ktorá dnes, viac ako kedykoľvek predtým, predstavuje mainstream, sa hyperstylizačné trendy naďalej rozrastajú. Toto leto sa nesie v duchu ešte väčšej rozmanitosti farieb, teraz so vzrušujúcimi možnosťami, vďaka štyrom všestranným BOLD COLOR WASH odtieňom.

Nové BOLD COLOR WASHES

Schwarzkopf Professional je odhodlaný splniť svoj záväzok prinášať produkty a nástroje, ktoré umožňujú kaderníkom vyplniť všetky želania klientov. Práve preto sú BOLD COLOR WASHES od Schwarzkopf Professional novou senzáciou vo farebnej ponuke salónov. Vďaka ich pestrému rozsahu si môžu kaderníci aj klienti spoločne užiť rýchlu a jednoduchú semipermanentnú aplikáciu počas umývania dokonca aj pri tmavších odtieňoch vlastných vlasov.

Ako BOLD COLOR WASHES funguje?

Koncentrované bezsulfátové zloženie od Schwarzkopf Professional vytvára tónované pramene na tmavšom základe a intenzívne žiarivé výsledky na svetlejších vlasoch. Špecifikácia produktov spočíva v intenzite farby, ktorá sa zvyšuje s každým použitím.

Vďaka metóde viacnásobnej aplikácie môžu kaderníci ponúknuť svojim zákazníkom skutočne individuálny prístup, vrátane kompletného farbenia pre módne sebavyjadrenie, ktoré zaujme každého, odvážne oživenie farby alebo celú škálu kreatívnych techník pre viacodtieňový efekt!

Jedinečné výhody produktu zahŕňajú:

  • vysoko koncentrované zloženie pre odvážne a intenzívne farebné výsledky, dokonca aj na tmavších vlasoch,
  • rýchle nanesenie farby v podobe šampónu s postupným vymývaním,
  • čistí a farbí v jednom jednoduchom kroku,
  • čas pôsobenia od 3-5 minút do 20 minút v závislosti na požadovanom výsledku,
  • intenzívny balzam pre vysoký lesk.

 

Ďalšie detaily o BOLD COLOR WASHES

Od augusta 2018 budú odborné názory a produktové detaily BOLD COLOR WASHES dostupné na webových stránkach Schwarzkopf Professional, digitálnych kanáloch a v rámci ASK Education.

Pre najnovšie trendy a inšpirácie ohľadom vlasov sledujte Schwarzkopf Professional na sociálnych sieťach pomocou @schwarzkopfpro a držte krok s BOLD COLOR WASHES cez hashtagy #BOLDCOLORWASHES a #COLORWASH.

Produkty BOLD COLOR WASHES budú v ponuke od augusta 2018 v partnerských salónoch Schwarzkopf Professional.