Say something nice jar/leto 15 detská kolekcia

Say something nice – to je názov novej kolekcie DESIGUAL pre sezónu jar/leto 2015. Aj deti poteší milý kompliment. Oblečenie to často podporí. Nakoniec deti vyzerajú v pestrých veciach naozaj rozkošne. Pozrite sa na prierez novej kolekcie DESIGUAL, ktorú si zamilujú i dospelí.

Dievčatá
Opäť sme zvýraznili to, čo je v kolekcii DESIGUAL najdôležitejšie, a to kruhy (línia Galactic). Dôležité zastúpenie v detskej kolekcii majú počas jari a leta námornícke motívy a džínsovina.
Galactic
Najvýraznejšia, najfarebnejšia a najviac zábavná časť kolekcie pre dievčatá. Teraz sa môžu ešte viac priblížiť svojim mamám a dospelým vzorom. V kolekcii je veľa kúskov identických ako u dospelých. Klasické a veľmi populárne kruhy sú tu najdôležitejšie. Prichádzajú však i nové motívy, a to potlače ľudských tvárí i tropického ovocia, kde základ tvoria kyslé tóny žltej a zelenej farby. V ponuke je veľa obľúbených basic kúskov, kde základným materiálom je 100% bio bavlna. Tieto modely sú dostupné v prírodných farbách a vracia sa klasická

spolupráca

s Disney (Minnie Mouse je hlavnou hviezdou).

 

Tribu
Táto línia je zameraná na dievčatá, ktoré milujú dobrodružstvo. Obsahuje viac trendov a má dve základné časti: Africká časť prináša etno odkazy a zvieraciu potlač. Čierna

a pomarančová farba tu dominuje. Aloha kolekcia prenesie nositeľky na Havaj. Je plná exotického vtáctva, zelených a fialových tónov.

 
Sailor girl
Z týchto vecí je cítiť leto, a to vďaka námorníckym odkazom. Tie tu vidíte v podaní klasickej farebnej kombinácie bielej a modrej farby. Tie dopĺňajú červené vzory.

Stredomorský štýl…

 

Denim

Veľmi precízne spracovaná kolekcia džínsových vecí zahŕňa klasické nohavice, overaly, šaty, šortky, košele i bundy. Špeciálne je určená pre malé parádnice. Modrú džínsovinu vylepšujú výšivky kvetov a kruhov. Výrazná pozornosť bola venovaná vyšúchaným častiam, kde neboli používané žiadne chemické prípravky.
Doplnky
Všetko pre dievčatá na jednom mieste. Tašky v rôznych veľkostiach, čelenky a ďalšie doplnky, ktoré dodajú malým slečnám ešte viac sebavedomia, a to preto, že veľa artiklov je identických ako v kolekcii pre dospelých.

 

Chlapci
Chlapčenská kolekcia prináša koncept,
ktorý dostal meno Fun. Ten má dve
samostatné línie: Boyscout a Fisherboy.
Niektoré kúsky z kolekcie pre dospelých
boli prispôsobené i v chlapčenskej
kolekcii.
Boyscout je určený pre malých
prieskumníkov. Je to kolekcia, ktorá
podčiarkuje osobnosť. Nájdete tu
pečiatky z ďalekých expedícií,
ovocie,bicykle, futbalové lopty, obrázky
topánok, opíc a ďalšie veselé motívy. To
všetko v zemitých farbách.
Fisherboy prichádza s kolekciou hlavne
v námorníckej modrej farbe. Tú dopĺňajú
ručne kreslené motívy zvierat (napríklad
buldog).

 

 

 

 

 

 

 

 

Bábätká
Ikonické motívy značky je možné nájsť

i v ponuke pre tie najmenšie bábätká. Tričká pre chlapcov obsahujú roztomilé texty, pruhy

i kruhy. Kolekcia pre dievčatá je tvorená

s ohľadom na to, že ako rastú. Tričká, legíny

i šaty obsahujú ikonické potlače značky. Dôležitým faktom je, že oblečenie v tejto kolekcii je vyrobené zo 100% bio bavlny. Pre deti len to najlepšie.