Šaty robia človeka, alebo hlasujeme o najštýlovejšieho bratislavského študenta!

Fotografka Marika Majorová, v rámci projektu Boys in Study, v uplynulých dňoch mapovala štýl viac ako 120 vybraných študentov bratislavských vysokých škôl. Projekt vyvrcholí hlasovaním, počas ktorého verejnosť na stránkach www.preppyslovakia.sk od 1. do 23. apríla bude voliť najštýlovejšieho slovenského vysokoškoláka.

„Mladým mužom na móde a oblečení záleží, chápu ich ako dôležitý spôsob sebaprezentácie, ale nenechajú sa za každú cenu ovplyvniť trendmi,“ zhŕňa výsledky ojedinelej fotografickej sondy do života slovenských vysokoškolákov Ivana Bartošková zo spoločnosti GANT.

 

Kým študenti Vysokej školy výtvarných umení berú módu ako hru  a spôsob sebavyjadrenia, mladíci na Paneurópskej vysokej škole viac premýšľajú o tom, ako svojím oblečením zaujať a pôsobiť reprezentatívne. Najobľúbenejší súčasťou šatníkov študentov Fakulty telesnej výchovy a športu je tričko, mladí filozofi zapájajú do obliekania vlastnú invenciu a budúci matematici požadujú hlavne pohodlie a praktickosť.

 

Hlasovacia galéria obsahujúca viac ako sto dvadsať fotografií, ktoré pre spoločnosť GANT zhotovila fotografka a blogerka Marika Majorová, známa ako Tonbogirl, bude od 1. do 23. apríla 2013 sprístupnená hlasovaniu verejnosti. Tá v ňom vyberie troch najštýlovejších slovenských vysokoškolákov, ktorí dostanú poukážky na nákup tovaru značky GANT (500, 300 a 200 EUR).

 

Traja ďalší získajú možnosť zmeniť svoju vizáž za pomoci profesionálnych štylistov a dodať tak svojmu vzhľadu správny „preppy look“. To, ako to dopadne, budete môcť posúdiť od 1. júna 2013 na www.preppyslovakia.sk.