Móda a štýl

Šatníkový refresh

Jar je už tu a vy ešte nie ste pripravená!? Nastal čas na jarný detox šatníka. Nechajte si s nápaditými kombináciami, farbami, strihmi, ale aj najnovšími trendmi poradiť od profesionálky!

Pestrosť
Tešíte sa po zime na obdobie kvitnúcich stromov a dlhých prechádzok? Pripravte sa naň pestrými jarnými farbami. Vyberajte ich nielen podľa toho, čo diktuje móda, ale najmä podľa toho, čo vám pristane.

Správne strihy
Na vhodnom strihu záleží! Niekedy stačí málo a celý outfit vyzerá úplne inak. Opasok, sťahovacie pančuchy alebo kritický pohľad môžu pre vás znamenať vykúpenie.

 

Nadčasovosť
Ak sa vám medzi jarnými kúskami zapáčili  extravagantné alebo celkom uletené kúsky, ktoré si nie ste istá, že unosíte, ešte ich zvážte. Majte na mysli, že nadčasové kúsky sú oveľa lepšou investíciou, ktorú ocení možno aj ďalšia generácia.

Ak máte chuť na zmenu, chcete sa naučiť nosiť jarné trendy alebo len potrebujete poznať cudzí názor, dajte na rady profesionálnej módnej stylistky. Zažijete s ňou niečo celkom nové, odborne vám poradí a zjednoduší každodenné módne dilemy.

So stylistkou sa bezplatne stretnite už 21.3. na Výdajni radosti online obchodu s módou ZOOT na Štúrovej ulici v Bratislave. Prihlasujte sa priamo v ZOOTe alebo na Facebooku ZOOT.sk. Stylistka Andrea Ziegler sa na vás teší od 16:00 do 19:00.

Autor: AVE
Zdroj foto:
zoot.sk, hm.com, topshop.com

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top