Šalenu náladu na oslavách 4. narodenín Bory Mall spôsobili Kandráčovci.

Šalenu náladu na oslavách 4. narodenín Bory Mall spôsobili Kandráčovci.

Že sa východniari vedia zabávať sa ukázalo v najzápadnejšom nákupnom centre na Slovensku. Bory Mall sa z nováčika stalo po 4 rokoch už tradičným nákupno-zábavným centrom. Na narodeninovú oslavu sa prišli zabaviť desaťtisíce ľudí. Koncert Kandráčovcov strhol davy, ľudia spievali aj tancovali.

Štvrté výročie oslávilo lamačské centrum už tradične veľkou narodeninovou tortou, skvelým programom a žiariacim ohňostrojom. Podávalo sa dokonca aj vychladené pivko netradičných remeselných pivovarov a návštevníci si mali možnosť pochutiť aj na mäsových dobrôtkach. Pripravená bola ako vždy aj zábava pre deti.

„Tešíme sa z roka na rok stúpajúcej návštevnosti. No najviac nás motivujú pozitívne ohlasy a spätné väzby od našich návštevníkov. Snaha prinášať užitočné służby, nové značky, inšpiratívne podujatia je zúročená stále živšou a rozrastajúcou sa zónou. Chceme naďalej prinášať okrem atraktívnych nákupov aj možnosti príjemného a užitočného trávenia času pre celú rodinu”, dodal marketingový manažér Bory Mall Marian Hornyák.

Návštevníci obľúbeného centra sa stretli na oslavách aj s hercami z TV JOJ a šikovné deti z folklórnych súborov predviedli svoje tanečné a hudobné vystúpenia. Asi najviac sa ľudia potešili dlhým koncertom s ľudovou hudbou “šalenych” Kandráčovcov. Ich hity ako Nečakaj ma, milá alebo Šaleny východ a ďalšie sa ozývali naprieč priestrannými chodbami Bory Mall, ktoré boli plné zabávajúcich sa ľudí.

Zdroj: Andrea H.