S láskou Tvoj Valentín

Sviatok sv. Valentína sa udomácnil už aj na Slovensku. Nie všade na svete ho však ľudia oslavujú rovnako. V Japonsku sa tento sviatok prekvapujúco nesie v duchu rozmaznávania mužov. V Dánsku a Nórsku sa zase posielajú anonymné humorné valentínky „gaekkebrev” a v Estónsku sa pre zmenu 14. február spája s Dňom priateľstva.

 

Nech už Valentína s nadšením oslavujete, alebo ho vzdorovito odmietate, vhodná chvíľa obdarovať blízkeho môže nastať kedykoľvek. Pripravte sa na ňu s očarujúci maličkosťami, ktoré rozbúšia srdce vašej spriaznenej duši nielen 14. februára, ale kedykoľvek v roku. Príďte si ich kúpiť do predajne Potten & Pannen – Staněk v NC Central Bratislava alebo si ich zakúpte z pohodlia domova v e-shope www.pottenpannen.sk

 

Povedzte to nápisom na hrnčeku

Namiesto odkazu vo fľaši, správa na hrnčeku. Nemecká porcelánka Villeroy & Boch vytvorila sériu hrnčekov Statement, vďaka ktorým môžete vyjadriť to, na čo už samotné slová nestačia. Sú vyrobené z prémiového porcelánu, ktorý je určený na každodenné použitie. Vďaka diamantovo tvrdej glazúre je vhodný na umývanie v umývačke riadu, rovnako ako na používanie v mikrovlnnej rúre. Vašu lásku poteší napríklad Villeroy & Boch Statement hrnček Live Love Laugh s objemom 0,34 l, stojí len 10,60 eur.

 

Sladké sníčky, láska moja

Sladká bodka pred spaním. Organický bezkofeínový sypaný bylinný čaj Lovely Night od Kusmi Tea je skvelou voľbou na dobrú noc. Kombinuje v sebe harmanček, lipu a verbenu s upokojujúcimi rastlinami z južnej Afriky – honeybush a rooibos, ktoré sú známe pre svoje relaxačné účinky. Dvojica korenia – škorica a sladké drievko s hruškovou arómou – dodáva čaju prirodzene sladkastú chuť. Exkluzívny čaj Lovely Night od Kusmi Tea je v ponuke ako sypaný čaj v krásnej kovovej dóze s objemom 100 g za 18 eur, aj ako porciovaný čaj v škatuľke (20 mušelínových vrecúšok v balení) za 11 eur.

 

Nech vaša láska kvitne ako ruža!

Láska prechádza cez žalúdok. Oko aj chuťové poháriky určite potešia minitortičky v tvare ružových púčikov, ktoré vytvoríte jednoducho pomocou pečúcej formy americkej značky Nordic Ware. Je vyrobená z liateho hliníka s kvalitným nepriľnavým povrchom. Hravo v nej zvládnete pripraviť šesť kusov sladkého valentínskeho prekvapenia naraz. Formu na pečenie kúpite za 53,90 eur.

 

Pripite si s vaším miláčikom bublinkami

K dokonalému zážitku by vám počas večere pri sviečkach rozhodne nemali chýbať krištáľové poháre na šampanské nemeckej spoločnosti Villeroy & Boch. Tie z kolekcie Rose Garden vás na prvý pohľad zaujmú svojím originálnym vintage štýlom a prémiovou kvalitou. Odolná glazúra navyše umožňuje aj pravidelné umývanie v umývačke riadu. Kolekciu štyroch pohárov s objemom 290 ml a výškou 25 cm kúpite za 51,20 eur.

 

Ikonická láska každého milovníka vína

Vždy pripravená  na akciu. Elektrická dobíjacia vývrtka francúzskej značky Peugeot Line Reverse vysoká 21 cm je elegantný pomocník na otvorenie akejkoľvek fľaše vína jednou rukou. Prekvapí nielen krásnym vzhľadom s čistými líniami, ale aj kvalitným vyhotovením z odolného hliníka. Na jedno nabitie hravo odzátkuje až 50 fliaš. Odstraňovač fólie je súčasťou balenia. Potešte ňou vašu drahú polovičku, ktorá rada degustuje dobré vína nielen na Valentína. Kúpite ju za 115 eur.

Tieto a aj mnohé ďalšie dizajnové kúsky, ktoré potešia vašu drahú polovičku nielen na Valentína, si príďte pozrieť zblízka do predajne Potten & Pannen – Staněk v NC Central Bratislava.

Zdroj: Stanislava M.