S Barbarou Palvin na prehliadke značky Hugo Boss, Milan Fashion Week, Jar/Leto 2020

Módna značka HUGO BOSS hostila počas septembrového Milan Fashion Weeku v sezóne Jar/Leto 2020 vo front row modelku Victoria Secret  BARBARU PALVIN s priateľom Dylanom.

Sediac za ňou v červených šatách vám prinášam módny report, kde  video z prehliadky a následného „honu na modelku“, si  môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista https://www.facebook.com/myamirellfashionista/videos/2325129484262726/

Barbara Palvin s rozkošným dievčenským úsmevom hviezdila na stránkach magazínu Sports Illustrated, pre ktorý nafotila plavkový špeciál. Od roku 2019 je tvárou značky Victoria Secret,  plus size modelkou  a kráska žiari aj v kampani značky Calzedonia.

zdroj: grazia it

KOLEKCIA HUGO BOSS
Po úvodnom fotení celebrít nasledovala prehliadka najnovšej kolekcie značky HUGO BOSS predvedená podľa farebnosti. Kolekcia pre Jar/Leto 2020 niesla znaky elegancie osvieženej o pastelové farby, ktoré jej pridali na uvoľnenosti.

Po skončení módnej show čakal na Barbaru Palvin početný dav fanúšikov a fotografov, ktorý ju prenasledoval až k limuzíne. Ako vždy, keď sa zjaví, panuje v uliciach Milána chaos. Anjelik Victoria Secret mal problém dostať sa k autu.

Na záver Milan Fashion Weeku, počas odovzdávania cien Green Carpet Fashion Awards , Barbara takto žiarila v šedom nohavicovom kostýme. Mačacie oči a detsky krásna tvár robia z maďarskej krásky pravidelne ozdobu módnej scény, prehliadkových mól a fashion weekov.

zdroj: Barbara Palvin instagram
zdroj obrázkov: getty images, Elle, Vogue, Schutterstock, moje foto

 

Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com