Ruksak: štýlový doplnok s retro nádychom

Každá z nás si spomína na časy keď sme školskú tašku vymenili za štýlovú kabelku a cítili sa ako „dospeláčka“. Ruksaky, ktoré boli kedysi out sú dnes zase v móde a navyše s veľkou dávkou pohodlia a štýlu.

Štýlové a šetrné k chrbtici
Aj keď ruksaky nikdy úplne nevytlačia klasické kabelky, predstavujú aktuálny trend ktorý prezentujú slávne osobnosti aj módni návrhári. Školské časy sa vrátili, ale tentoraz viac štýlové a originálne. Nosiť ich môžete do práce, na kávu s priateľmi či na nákupy. Sú nielen najnovším hitom módy, ale navyše aj pohodlné. Nezaťažujú nerovnomerne vašu chrbticu ako to s ňou zvyknú robiť kabelky a veľa sa do nich zmestí!

Praktickosť nadovšetko
Obľubu si získali medzi mladými aj staršími ženami a najnovšie tomuto trendu podľahli aj muži. Vojde do nich menší notebook, diár, mobil, peňaženka, kľúče a môžete vyraziť. Ruksak je vhodný aj pre ľudí, ktorí jazdia na bicykli, alebo majú večne zaneprázdnené ruky kávou, či mobilom. Skvelo sa hodia rovnako ako k džínsom a teniskám, tak aj k sukni, sandálam, či vyšším opätkom.

Hodia sa ku všetkému
Pre tých, ktorí sa boja, že im ruksak uberie príliš veľa rokov odporúčame nosiť ramienka spustené nižšie, čím budete pôsobiť viac ležérne. Tento univerzálny kúsok možno kombinovať s rôznymi štýlmi a farbami. Stačí si správne vybrať z veľkej ponuky na trhu. Aktuálne sú v móde kožené, či semišové materiály doplnené strapcami, vybíjanými doplnkami, či odznakmi. Pre menej odvážnych odporúčame vsadiť na jednoduchosť, ktorú ľahko skombinujete s rôznymi farbami a štýlmi.

Pripravila AVE
http://www.zoot.sk/polozka/185418/slameny-klobuk-s-tmavomodrou-hackovanou-stuhou-pieces-bibihttp://www.zoot.sk/polozka/126051/biele-tenisky-na-platforme-vagabond-keirahttp://www.zoot.sk/polozka/193770/ciernobiele-pruhovane-saty-so-stojacikom-vila-wakehttp://www.zoot.sk/polozka/160475/biely-damsky-stredne-ve-ky-batoh-herschel-dawsonhttp://www.zoot.sk/polozka/148279/damske-hodinky-v-zlatej-farbe-dkny-crosswalkhttp://www.zoot.sk/polozka/193551/kruhove-nausnice-v-zlatej-farbe-pieces-brunsa

ruksak