Rozmaznávať sa, teda byť – ženou.

Sviatočné príležitosti počas roka sa väčšinou nezaobídu bez ženskej organizácie. Pripomienka v kalendári odštartuje známy kolobeh- vybrať vhodné miesto, pozvať hostí, vymyslieť program, materiálne zabezpečiť akciu, pripraviť dekorácie a občerstvenie, dbať na špeciálne požiadavky pozvaných, vymyslieť malé prekvapenie a takmer ZABUDNÚŤ na seba- keďže úlohy sa opäť akosi nepodarilo rozdeliť.

Deň venovaný ženám by mal preto začať presne naopak. Prekvapenia od najbližších dokážu potešiť, avšak priazeň okolia býva prchavá. Spoliehať sa na seba a plánovať v jednotnom čísle? Áno! Vyťažiť z jednej príležitosti sa dá predsa efektívnejšie – byť na prvom mieste po celý rok.

Nastávajúca zmena ročných období môže byť príjemným spojencom. Jarné upratovanie? To je aktivita, do ktorej treba zapojiť celú rodinu, prípadne využiť profesionálne služby.

Získaný čas tak môže byť odmenou v podobe vytúženej návštevy spa, nákupov s najlepšou kamarátkou, alebo kultúrno-gurmánskych zážitkov s vyberanou spoločnosťou. Či už cielene, alebo náhodne, v aktuálnych kolekciách oblečenia a doplnkov F&F sa nájdu kúsky na každú príležitosť. Neónové farby, kvetinové vzory a rafinované strihy hovoria v prospech žien – užiť si nielen svoj deň ale celú jar pestro, pohodlne a trendovo.