Rozkvitnite na jar so značkou Takko

Zima je síce ešte tu, ale módne značky už žijú jarou. Preneste sa duchom na rozkvitnutú lúku a nechajte sa hriať slnečnými lúčmi. Jar velí odložiť teplé kabáty, páperové bundy a odhaliť kožu. Takko nafotilo jarné kampaňové fotografie v rozkvitnutej záhrade.

Ruže, pivónie, skleníky s tropickými rastlinami, to všetko vytvorilo tématické prostredie pre jarnú kolekciu. Tej dominujú ľahké materiály a odľahčené kúsky oblečenia ako sú sukne, blejzre alebo bundičky. Do práce zvoľte sukňu s dĺžkou po kolená spolu s bielou blúzkou a outfit doplňte sakom. Po skončení pracovnej doby sa tak nemusíte ponáhľať domov prezliecť, ale vďaka tomuto pracovno-volnočasovému outfitu môžete rovno vyraziť na schôdzku s partnerom alebo na kávu s priateľkou.

Stavte na vrstvenie. Top alebo tričko doplňte ľahkým svetríkom a bundičkou. Nezabudnite ani na trendy šatky, ktoré k jari patria. Nielenže vás zahrejú, ale skvele poslúžia namiesto bižutérie. Veď šatky sa dajú viazať na desiatky spôsobov. Šatkám vládnu pestrofarebné potlače aj námornícke vzory.

Navštívte niektorú z predajní Takko, ktorých je teraz na slovensku viac ako päťdesiat a pustite jar do svojho šatníka. Viac informácií nájdete na  www.takko-fashion.com/sk_sk