Rozbite šeď jesene oslnivou čiernou!

Čierna hrá jednoznačný prím v palete elegantných odtieňov, no napriek tomu sa mnohé ženy tejto farbe vyhýbajú z obavy, že budú pôsobiť fádne, až ponuro. Ukážeme vám, že je to len mýtus – aj s čiernou viete zažiariť!

Začnite od topánok

S príchodom jesene prirodzene uprednostňujeme tlmenejšie odtiene obuvi, počnúc nadčasovou čiernou. Skvelý trik, ako s čiernymi topánkami vyniknúť v dave, predstavuje kontrastná kombinácia lesklého a matného povrchu.  Pohrali sa s ňou aj návrhári CCC pri tvorení novej kolekcie koženej obuvi Lasocki, či už prostredníctvom lesklých špičiek alebo asymetricky riešeného strihu, ktorý vytvára ostrý prechod medzi lesklou a matnou časťou topánky. Vďaka širokej škále štýlov a tvarov si na svoje príde každá dáma – či už chce preplávať jesenným nečasom v zvodných lodičkách vyzdvihujúcich ženskosť, v členkových čižmičkách, alebo z praktických dôvodov preferuje nízky podpätok a nenútenú ležérnosť vysokej obuvi, voľne odkazujúcej na army style.

 

Kvalitne a precízne spracovaná koža, charakteristická pre celú kolekciu Lasocki, je zárukou, že budete mať nohy v teple, v suchu a najmä v pohodlí aj navzdory sychravému počasiu. Stret lesklého a matného povrchu sa zas postará o efektný odraz svetla, takže vaše nôžky rozžiaria okolie, kamkoľvek sa pohnete!

Viac jesennej inšpirácie na obutie hľadajte na www.ccc.eu/sk/