Romantické svadobné líčenie aj pre minimalistky

Väčšina žien od detstva sníva o láske a krásnej svadbe. Hoci sa predstava každej z nich o dokonalosti veľkého dňa líši, všetky nevesty spája túžba cítiť sa počas svadobného dňa výnimočne. Niektoré chcú byť aspoň na chvíľu princeznami, iné uprednostnia minimalistický vzhľad. Jemné romantické líčenie je ideálnou voľbou pre každú z nich.

svadobné líčenie

Pleť
Aj minimalistické líčenie je nutné začať s dôkladne vyčistenou a hydratovanou pleťou. Pripravíte ju tak na nanesenie make-upu. Pri jeho výbere stavte na vodoodolnú textúru, ktorá vydrží až do odlíčenia. Nebojte sa tiež použiť trochu rozjasňovača, ktorý podčiarkne mladistvý vzhľad a pôvab tváre.

Dermacol Wake&Makeup – 12,69 eur
Dermacol Illuminating Palette – 9,59 eur

80oIKNTCjGaApIPU81pJ-zwXxtz_mJ8Qkn8laHFWXq_JvLLrvdx6aCGPk0XstPipQ9c4KA=w648-h383

 

Oči
Použitím svetloružového očného tieňa na celé pohyblivé viečko docielite romatický a jemný vzhľad. Líčenie môžete zvýrazniť hnedým alebo sivým odtieňom vo vonkajšom kútiku oka a nakoniec aplikujte riasenku.

Dermacol Bonbon Eye Shadow Glitter Show č. 40 – 2,99 eur
Dermacol Mega Lashes Express Volume Mascara
– 9,59 eur

 

 

 

Pery

Výsledný vzhľad celého líčenia jednoducho doplníte leskom na pery. Dodá mu elegantný a upravený vzhľad, pery farebne tónuje a hydratuje.

Dermacol Brilliant Lip Gloss – 4,99 eur
Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: „Vaše ruky zohrajú na svadbe, obzvlášť pri výmene obrúčok, dôležitú úlohu. Ich krásu podporíte jemným perleťovým lakom na nechty. Budú pôsobiť upravene a decentne.“

svadobné líčenieakTVGVVC3wcU5_aIQizS2DdZOYHTO7GZGoBztOsjRlkgIuvZ0Z8-tztCQ3Da2IA8r3x-1g=w1332-h484

 

 

 

Vizáž: Dermacol/Tomáš Vida

Foto: Dermacol/Jena Šimková

Svadobné šaty zapožičal módny návrhár Richard Rozbora.