Robo Grigorov predstavil novú skladbu Milujem Ťa o pol ôsmej

Na pesničke pracoval medzinárodný tím a vznikala od Bratislavy až po Tel Aviv

Netradičnú premiéru mala v uplynulú sobotu najnovšia skladba Roba Grigorova Milujem Ťa o pol ôsmej, ktorú si ako prví exkluzívne vypočuli spevákovi fanúšikovia na Facebooku a k ďalším poslucháčom sa dostáva postupne. Za týmto lyrickým vyznaním je úspešný autorský tandem Robo Grigorov a Kamil Peteraj a jej vznik bol pomerne nezvyčajný. “Skladbu sme nahrali v Bratislave a pri nej sme začali po prvýkrát spolupracovať so štúdiom v Tel Avive. Bola to prvá skladba, ktorá bola mixovaná v tomto štúdiu, aby sme vyskúšali ako by nám to spoločne “fungovalo” a či máme rovnaký názor na zvuk. V našom tíme samozrejme zostáva stabilne aj štúdio v Juhoafrickej republike pri Johannesburgu, kde sa mixoval album Dych. Celkovo teda na skladbách pracujú až dvaja zvukoví inžinieri,” – prezrádza  Robo Grigorov.

Milujem Ťa o pol ôsmej je prezentovaná zatiaľ ako lyrics video na oficiálnom youtube.com kanáli Roba Grigorova  https://www.youtube.com/watch?v=hMnzX4A8ssE&feature=youtu.be
Text tejto novinky sa nachádza aj v unikátnej knihe legendárneho textára a básnika Kamila Peteraja a výtvarníka Martina Augustina Texty v obrazoch, obrazy v textoch, ktorej jedným z krstných otcov je Robo Grigorov.

Skladba Milujem Ťa o pol ôsmej nebude samozrejme chýbať ani na novom albume, o ktorom Robo Grigorov zatiaľ veľa neprezradil, snáď len toľko, že pesničky sú prichystané a prezentovať sa budú postupne ako single. Okrem Kamila Peteraja na nich spolupracoval s textármi Ľubošom Zemanom, Mariánom Brezánim a Vladom Krauszom a na jeho príprave sa podieľa medzinárodný tím pochádzajúci z troch kontinentov: Spolupracovníci sú z Izraela, Juhoafrickej republiky, Ruska a samozrejme zo Slovenska,” vraví excelentný umelec Robo Grigorov.

Zdroj: Natália Novotná
Foto: Patrik Ratajský, Martin Levinne, Ľuboš Prager