Revolučné produkty vo svete vlasovej kozmetiky – Fuente!

Popredná holandská značka Fuente vstupuje na Slovenský trh. Jej história sa začala písať v 90. rokoch a svojím inovatívnym konceptom doslova predbehla dobu. Všetky produkty Fuente sa právom hrdo pýšia svojím organickým zložením. Nenájdete v nich žiadne živočíšne zložky, ani obávané parabény, ktorými sa to v kozmetike len tak hemží. To všetko pri zachovaní najvyššej účinnosti prípravkov a v neposlednom rade – ich luxusného dizajnu. Ako prvé na Slovensku bude tieto unikátne produkty predávať a používať transformačné centrum XOXO BODY&MIND a postupne sa k nim pripájajú ďalšie.

„Produkty pre starostlivosť o vlasy Fuente si nás získali keď sme sa doslova sami na vlastných vlasoch presvedčili o ich pozitívnych účinkoch. S každou ďalšou aplikáciou vlasy viditeľne menili svoju kvalitu,“ hovorí Silvia Dragan, výhradný distribútor pre Slovenskú a Českú republiku. „Veľmi dôležité je v prvom kroku určiť, aký máme typ vlasov a ktoré účinné látky potrebujeme vlasom dodať. Je venovaná zvýšená pozornosť diagnostike a konzultáciám individuálnych potrieb každého zákazníka tak, aby sme boli schopní vybrať tie najvhodnejšie produkty a v krátkom čase dosiahnuť požadované výsledky,“ dodáva SilviaDragan.

 

Fuente disponuje 6 unikátnymi líniami prírodných produktov, určenými na umývanie vlasov a ich špecifické potreby. Výroba za pomoci magnetických polí značne zmenšuje veľkosť rastlinných molekúl. Molekuly sa tým pádom dostávajú do vlasu oveľa ľahšie, umožňujúc tak lepší ošetrujúci efekt. Výsledkom je zvýšenie výkonu o25 percent

 

Moisture Wellness – dokonalá hydratácia

Vykúrené miestnosti počas zimného obdobia, časté sušenie a žehlenie vlasov, kučeravé vlasy, ktoré sú prirodzene suchšie než tie rovné, to je len zopár príkladov, ktoré vašim vlasom škodia. Vlasy, ktoré stratia svoju prirodzenú vlhkosť pôsobia na pohľad matne a nezdravo. Majú sklon k štiepeniu končekov a krepovateniu. Produktová rada Moisture Wellness od Fuente zabezpečuje optimálnu rovnováhu hydratácie. Vlasy nadobúdajú vysoký lesk, elasticitu a pružnosť. Kompletná rada obsahuje šampón, kondicionér a intenzívnu hydratačnú masku. Vďaka výťažkom zo sójového oleja, sezamového oleja, žihľavy a ďalších bylín dodáte vlasom to, čo potrebujú.

 

Protein Wellness – maximálny objem, hustota a pružnosť

Vlasy zničené domácim farbením, oslabené vonkajším vplyvom prostredia, či prirodzene jemné a riedke vlasy dokážu narobiť vrásky na čele nejednej žene. Rada Protein Wellness od Fuente obsahuje šampón, kondicionér a masku určené pre vlasy, ktorým chýbajú potrebné proteíny. Narozdiel od väčšiny kozmetických prípravkov neobsahujú parabény a sulfáty, ktoré by jemné vlasy ešte viac oslabili. Už po prvom použití sú vlasy viditeľne objemnejšie vďaka pšeničným proteínom a výťažkom z imela a medu, ktoré posilnia ich štruktúru.

 

Herbal Wellness – ošetrujúca starostlivosť o pokožku hlavy

Pokožka hlavy je rovnako citlivá na vonkajšie vplyvy, ako naše vlasy. Narušená pokožka hlavy sa prejavuje tvorbou lupín, začervenaním a svrbením. Tieto reakcie sú vyvolané najmä množstvom chemických zložiek  z kozmetických prípravkov, peroxidom vodíka a podobne. Produktová rada Herbal Wellness od Fuente obsahuje bylinný šampón a ošetrujúcu kúru na pokožku hlavy. Vďaka výnimočnej kombinácii bylín a výťažkov z aloe vera,  prasličky, lišajníka a feniklových semienok je pokožka hlavy ošetrená do normálneho  stavu. Ich zloženie je bez konzervantov a nevyvoláva alergické reakcie.

 

Pure Wellness – liečivá sila prírody a ultra jemná starostlivosť

Šampón a kondicionér rady Pure Wellness sú najčistejšími produktmi sortimentu Fuente. Sú neparfumované, hypoalergénne a poskytujú tú najjemnejšiu a najšetrnejšiu starostlivosť, akú si viete predstaviť. Sú vhodné aj pre veľmi dlhé vlasy, vďaka svojim účinným zložkám proti zamotávaniu  a pre ľahké rozčesanie vlasov.

 

Antiaging Wellness – stimulácia a obnova vlasových buniek

Rednutie a vypadávanie vlasov trápi mnoho žien, ale aj mužov. Túto skutočnosť si uvedomujú aj skúsení špecialisti poprednej vlasovej značky Fuente a preto vyvinuli jedinečnú radu Anti-Aging Wellness, ktorá obsahuje potrebné antioxidanty, vitamíny C a E  a výťažky z kamélie zabraňujúce starnutiu buniek. Hlavným cieľom tejto rady je stimulácia vlasových folikulov. V tejto rade nájdete obnovujúcu intenzívnu vyživujúcu vlasovú kúru, ošetrujúce sérum pre výrazný lesk vlasov vo forme oleja s kryštálikmi, ako aj šampón proti starnutiu buniek, ktorý vlasom dodáva potrebné proteíny a hydratáciu, s ochranným UV-filtrom.

 

Nature Wellness Silk & Shine– regulácia hydratácie a proteínov

Ochranný a nezmývateľný  kondicionér na vlasy, ktorý si nevyhnutne zamilujete. Je vhodný pre všetky typy vlasov, nezaťažuje a súčasne dodáva žiarivý lesk. Kondicionér Nature Wellness Silk & Shine možno kombinovať s akýmkoľvek iným produktom z radov Fuente a vďaka UV filtrom poskytuje ochranu pred slnkom a je vhodný pre farbené vlasy.

Produkty značky Fuente v súčasnosti predáva transformačné centrum XOXO BODY & MIND. Viac informácií nájdete na www.fuente.sk/sk/home.