Retro momentky

Trend “monochrome“ skutočne zaplavil prehliadkové móla s jarnými kolekciami 2013 od značiek Louis Vuitton, Givenchy a Michael Kors, ktoré predstavili najmä veľké množstvo čierno bielych šiat.

Pre nezameniteľný vzhľad  60’s značka Moschino použila čierne geometrické vzory na minišatách a swingových kabátikoch. Marc Jacobs zase predstavil vo svojej kolekcii neuveriteľný, monochromatický overal, ktorý sa okamžite stal stredobodom záujmu všetkých médií.

Niekoľko skutočne jednoduchých tipov, ako si osvojiť tento odvážny trend, nájdete aj v kolekcii od F&F.

 

               MICHAEL KORS                     MICHAEL KORS                      MARC JACOBS

 

   

 

    

 

Minišaty F&F 29,-€

Pre zaručene úspešný look v práci odporúčame kombinovať čierno biele mini šaty F&F v štýle šesťdesiatych rokov s klasickými, čiernymi lodičkami na vysokom podpätku.

   

Top F&F 19,- €

Potrebujete dodať šmrnc čiernym džínsom? Siahnite po šik tope bez rukávov. Čierne, opticky zoštíhľujúce plochy – ktoré mimochodom “nalinkovala” do svojej kolekcie práve Stella McCartney- sú trendové a zároveň veľmi lichotivé.

 

 

 

 

Puzdrové šaty F&F 25,-€

Ak hľadáte jemnejšiu verziu monochromatického trendu, nemusíte už hľadať ďalej. Jednoduché a úžasné puzdrové šaty postačí doplniť tenkým opaskom, ktorý vytvaruje pás a senzačne tak zvýrazní celú postavu.