Raper 50 Cent predstavil svoje šampanské

Raper 50 Cent predstavil svoje šampanské

Americký raper a herec 50 Cent je nielen slávnym hudobníkom a hercom, veľmi aktívnym aj na sociálnych sieťach, no teraz sa pustil aj do ďalšieho biznisu stal sa vinárom!

Po prvý krát sa o tom zmienil už tento rok na jar, ale až teraz je to oficiálne – nedávno predstavil svoju vlastnú značku šampanského s názvom Le Chemin du Roi (po francúzsky to znamená – Cesta kráľa). Sebavedomie mu rozhodne nechýba, ale aj vie prečo – vzhľadom k jeho fanúšikovskej základni a počtu sledujúcich na Instagrame, kde je naozajstným kráľom.

Raper 50 Cent predstavil svoje šampanské

Každá fľaša má na sebe 14-karátový zlatý znak, ktorý má tvar kráľovskej šachovej figúrky. Ponúka zahŕňa odrody – brut, rosé a blanc de blancs, zatiaľ je v predaji ale len tá ružová, s cenovkou 350 dolárov.

Bublinkové víno produkuje spoločnosť Champagne Castelnau a distribuuje spoločnosť Southern Wine & Spirits.

Alkohol a hip-hop idú skvele dohromady. Okázalosť a luxus k tejto hudbe jednoducho patrí. Spevák 50 Cent sľubuje na svojich sociálnych sieťach taktiež šampanské od Jay-Z: Armand de Brignac, obe hviezdy totiž majú aj svoje hviezdne šampanské.

Otázkou len zostáva, či kvalita nápoja zodpovedá sebavedomiu, s ktorým je prezentované. Môžeme čakať na reakcie znalcov vína a podľa toho sa rozhodnúť, či doplníme pivnice aj touto značkou.

 

Zdroj: MiB