Radikálna zmenu účesu si môžete vyskúšať aj na aplikácii

Young woman drinking coffee and using her mobile phone

Vlasy sú nielen koruna krásy. Sú vizitka a objekt nášho denného záujmu. Skracujeme ich, predlžujeme, kulmujeme, žehlíme. Sledujeme trendy a občas závidíme iným kreácie, na ktoré nemáme odvahu. Ružové pramene, šedivé prelivy? Je to také krásne na titulných stránkach lifestylových časopisov. Ale ako by som vyzerala ja? Čo keď mi to nepristane? Riešenie je jednoduché, nájdete ho vo svojom smartfóne.

Pravá ruka
Bez smartfónu sa dnes obíde len málokto. Je to šikovná vecička suplujúca niekoľko zariadení a nástrojov. Ráno zobudí, pomôže ustrážiť kalórie, vie presne koľko krokov sme urobili, komu chýbame a kto na nás zabúda. Dokonca vie, kedy máme svoje dni.

Fotka vyskúša za nás
Bola len otázka času, kedy pomôže aj s výberom účesu. Aj tie najdivokejšie kreácie si môžete vyskúšať bez toho, aby vám ktokoľvek skrivil alebo nafarbil čo len vlások. Stačí nahrať svoju fotku a hra na profesionálneho kaderníka môže začať. Neviete si predstaviť, ako by ste vyzerali v aktuálnom trende – ružové či fialové pramene? Pomocou aplikácie ich pár zafarbite a hneď budete vedieť, či je to pravé orechové.

Ktorá je tá pravá?
Aplikácií, pomocou ktorých možno skúšať účesy od výmyslu sveta, je niekoľko. Ktoré sú najpoužívanejšie či najobľúbenejšie? Napríklad s HairColor si nielen vyskúšate zmenu strihu a farby, celkový zjav môžete doplniť slnečnými okuliarmi, čelenkami alebo inou bižutériou. Aplikácia je hravá a najmä na pyžamovom večierku môže byť ako skvelá alternatíva zábavy. Alebo vyskúšajte InstantHairColor či Hair Studio.

Pripravila Lena Zmitková

Zdroj: nearpictures.com, trend-kid.com, blushallday.wordpress.com, imgkid.com