Prví Slováci sa už tešia zo štedrých výhier, pani Magdaléna tomu až do poslednej chvíle nemohla uveriť

Slovenský výrobca korenín odmeňuje svojich fanúšikov za ich priazeň. Špeciálne Mňäm! komändo sa každý deň v rôznych kútoch Slovenska a špeciálnu pozornosť venuje poštovým schránkam. Ako môžete vyhrať aj vy?

 

Aj vy ste už vo svojej poštovej schránke našli špeciálnu zásielku od Mäspoma so vzorkou korenín a Mňäm! nálepkou? Ide o kampaň, ktorú si slovenský výrobca korenín pripravil ako poďakovanie pre svojich fanúšikov, ktorí koreniny Mäspoma používajú pri príprave svojich obľúbených jedál a neváhajú vyjadriť priazeň aj umiestnením nálepky Mňäm! na svoju poštovú schránku.

Ak ste tak ešte stále neurobili, pretože jednoducho neveríte, že práve vy by ste sa mohli stať šťastlivcom, ktorého Mňäm! komändo odmení sumou 500 eur, inšpirovať vás môže príbeh pani Magdalény Lukyovej. Tá bola spočiatku rovnako skeptická, no rozhodla sa skúsiť šťastie. Dnes sa teší z výhry, ktorú sa rozhodla rozdeliť medzi svojich najbližších.

 

Výhra poteší celú rodinu

Pani Magdaléna je čiperná dôchodkyňa, ktorá žije sama. „Koreniny Mäspoma používam takmer každý deň, najčastejšie tie základné, ako je červená paprika, čierne korenie či rasca, ktoré nesmú chýbať pri príprave polievok, mäsa či iných jedál. Mám ich doma skrátka stále. Pravidelne varím pre seba, no najväčšiu radosť mi robí pripravovať dobroty vtedy, keď prídu na návštevu vnúčatá či pravnúčatá,“ hovorí. Päť balíčkov korenín Mäspoma v jej kuchyni nechýbalo ani vtedy, keď jej na dvere zaklopalo Mňäm! komando, ktoré ju našlo na základe nálepky na poštovej schránke. Pani Magdaléna spočiatku nemohla uveriť, že sa jej naozaj podarilo vyhrať.Výhra ma veľmi prekvapila a zaskočila, no samozrejme urobila mi veľkú radosť. Rozdelím ju medzi svoje vnúčatá, ktorým sa peniaze zídu viac ako mne samej,“ vysvetľuje skromne.

 

Ako sa zapojiť

Chcete sa stať podobným šťastlivcom aj vy? Neváhajte a umiestnite nálepku Mňäm!, ktorú Mäspoma zaslala do všetkých slovenských domácností, na svoju poštovú schránku. Každý pracovný deň od 1. 5. do 5. 6. bude Mňäm! komändo cestovať po slovenských mestách a hľadať práve toto označenie. Ak zavíta aj k vám a nájde u vás doma aspoň 5 rôznych druhov korenín od značky Mäspoma, poteší vás výhrou 500 €.

Túto čiastku môžete ešte zdvojnásobiť, pokiaľ dáte aj na sociálnych sieťach svojim známym vedieť, že ste fanúšikmi poctivých slovenských korenín. Na Facebooku Mäspoma nájdete možnosť pridať si k svojej profilovej fotke fotorámik Mňäm! Ukážte svoju profilovú fotku Mňäm! komändu a od Mäspoma získate dohromady okrúhlych 1000 eur! Viac informácií o Mňäm! súťaži a výhrach nájdete na www.maspoma.sk

Zdroj: Silvia P.