Prístrešok i imidžový doplnok pre vaše okná

thumbnail-pristresok-i-imidzovy-doplnok-pre-vase-okna--162304Krásne letné mesiace plné slniečka nás svojou prítomnosťou onedlho potešia a budú nám spríjemňovať každú voľnú chvíľu. Ako si však oddýchnuť od prudkého slnka a skryť sa pred nechcenými lúčmi?  Príjemné posedenie v pohodlí domova, na obľúbených terasách a balkónoch hýriacich najrozličnejšími farbami zaistia rolety na vonkajších stranách okien.

Okná sú bezpochyby jednou z najdôležitejších súčastí projektov a stavieb. Po uplynulých veľkonočných sviatkoch sú takmer v každej domácnosti naleštené, priam priezračné a plné kvetov. Ako však vyťažiť z okien čo najviac pre naše čo možno najkomfortnejšie bývanie? Správnym krokom je výber a montáž roliet, ktoré sú v tomto období takpovediac nevyhnutnosťou.

 

Pocit intimity, pohodlia a príjemnej klímy

Rolety na našich oknách nie sú dlhé roky ničím výnimočným. Nielenže zabezpečujú pocit súkromia, pohodlia, zútulňujú náš interiér, ale svojim jedinečným dizajnom a širokým spektrom farieb dotvárajú priestor každého príbytku. S prichádzajúcimi horúcimi dňami je pocit príjemného prítmia v pohodlí našich domovov na nezaplatenie. Pri kvalitných a správne namontovaných roletách môžeme vylúčiť ďalšie investície do klímy, nakoľko si teplotu v interiéroch vieme znížiť oveľa ľahšie, stačí zatiahnuť rolety.

 

Rolety na vonkajších oknách

Máte starší dom a obávate sa, že by montáž vonkajších roliet nebola možná a už vôbec nie efektívna? Riešenie nájdete v montáži roliet LUNA od spoločnosti OKNOPLAST, ktorá je aplikovateľná nielen v prípade nových investícií, ale i pri existujúcich budovách a domoch. Vonkajšie rolety LUNA majú možnosť úplného zabudovania a všetky konštrukčné prvky sú vyrobené zo spoľahlivého vysokoakostného hliníka. Benefitom roliet na vonkajších oknách je ich tepelno-izolačná funkcia, ktorú ocenia mnohí z nás. Často totiž hľadáme cesty ako a kde ušetriť a byť čo najenergetickejší.

IMG_1

Pre najnáročnejších z nás je potešujúca i široká paleta farebných odtieňov umožňuje zladenie s oknami i samotným charakterom stavby.Môžete si vybrať z dostupných odtieňov – mahagón, winchester alebo slonovina a váš príbytok bude jedným z najkrajších a najmodernejších. Navyše, súkromie a pocit bezpečia, ktorý je na nezaplatenie máte zaručený. Pritom stačí naozaj máličko.

 

Viac na http://www.oknoplast.sk/sk.

13992135543t 13992135544t 13992135542t