Pripravte svoje telo na leto!

A je to tu… zas pôjdeme s kožou na trh, a to verejne.

Celulitída, bledá koža, strie, suchá a dehydratovaná pokožka…Vichy má našťastie riešenie na všetko. Len je potrebné začať včas.

CELLUDESTOCK

S čistým kofeínom proti celulitíd

Pôsobí proti celulitíde a je výborným doplnkom diétneho režimu. Je vhodný pre ženy, ktoré chcú lokálne (boky, stehná, zadok) pôsobiť na nadbytočný objem a na pomarančovú kožu.

Obsahuje účinné látky ako 5% čistý kofeín, ktorý efektívne naštartuje odbúravanie tuku aLipodicine™, ktorý stimuluje vylučovanie a zamedzuje tak ukladaniu tuku počas obdobia             zníženého príjmu kalórií.

Ľahká textúra prináša optimálny komfort a okamžité vyhladenie povrchu pokožky. Vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane tej citlivej. Aplikujte každé ráno a večer. Vmasírujte produkt od kolien až k bokom.

MOC: 26, 5 Eur/300 ml*

 

 

ACTION INTEGRALE VERGETURE

KRÉM NA STRIE

S dvojitým – korektívnym a preventívnym účinkom

Krém proti striám je bohatý na vyživujúcerastlinné oleje a Hydroxyprolín.  Dobre hydratovaná a vyživená pokožka si zachováva svoju elasticitu a lepšie odoláva ťahom. Silikóny umožňujú okamžitý vyhladzujúci efekt.

Riziko vzniku strií je tak silne redukované. Existujúce strie sú viditeľne zmiernené.

Aplikujte na partie, kde by sa mohli objaviť strie
(brucho, prsia, stehná a boky). Pre zlepšenie penetrácie
aktívnych látok do pokožky vmasírujte.

 

MOC: 28, 5 Eur/200 ml*

 

 

 

NUTRIEXTRA DELIKÁTNY OLEJ

Hĺbkovo vyživujúci suchý olej
Vzácne spojenie 9 rastlinných olejov špeciálne vybratých pre suchú citlivú pokožku, ktoré pokožke ponúka textúru suchého oleja s účinnosťou hĺbkovej starostlivosti. Pokožka je krajšia, s 24H komfortom a bez mastného efektu.

Ľahká a zmyselná formula mení aplikáciu na vzácny, delikátny moment masáže. Teplá kvetinová parfumácia zachytáva okúzľujúcu vôňu bergamotu, Ylang a kvetu z pomarančovníka. Suchý olej zanechá pokožku delikátne parfumovanú.

Aplikujte denne po osprchovaní či kúpeli na čistú a suchú pokožku jemnou masážou. Možno použiť pre skrášlenie a výživu pokožky tela, tváre aj na vlasy.

MOC: 14 Eur/125 ml*
*Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena