Pripravte si svoj jesenný šatník už teraz! Poznáme aktuálne trendy na jeseň 2018

Pripravte si svoj jesenný šatník už teraz!

Posledné letné dni sa nám nenávratne končia a začína nám pomaly ale isto kraľovať jeseň. Preto je treba mať jesenný šatník pripravený už teraz!

Prinášame vám najnovší prehľad módnych trendov, ktoré budú IN túto sezónu.  Ak ste aj vy milovníkmi módnych vychytávok a aktuálnych noviniek tak si určite prídete na svoje.


Tvíd

V uliciach svetových módnych metropol môžete toto obdobie vidieť rôzne jesenné trendy. Jedným z najvýraznejších je návrat tvídu. Táto vlnená textília sa využíva na saká, vesty, kabáty, nohavice, sukne…no skrátka na všetko.

Chic dojem dosiahnete najmä sakom s dvojradovým zapínaním, ktoré je horúcim trendom alebo štýlovou dvojicou v podobe vesty a nohavíc rovnakého materiálu a vzoru. Na poli femme fatal sa objavujú púzdrové sukne s vysokým pásom v rafinovanej kombinácii so ženskými materiálmi akými sú  napríklad krajka a hodváb.

Vytvorte si aj Vy nedbalú eleganciu s týmto úžasným trendy materiálom.


Koža

Najviac dominantným materiálom bude túto sezónu koža, ktorá prichádza nielen v podobe doplnkov, ale uvidíme ju aj na sukniach, nohaviciach či kabátikoch. A nie je pravidlom, že musí byť čierna. Jeseň nám taktiež prináša širokú škálu farieb, takže sa nebojte siahnuť po bordovej, smaragdovej či horčicovej. Kombináciu bordovej koženej midi sukne a členkových čižiem si okamžite zamilujete.

Ďalším must-have koženým kúskom jesene je kvalitná kabelka. Koža je exkluzívny a luxusný materiál, ktorý keď je udržiavaný, vydrží desaťročia. Každá žena by mala mať vo svojom šatníku aspoň jednu kvalitnú koženú kabelku, do ktorej sa jej zmestia všetky potrebné veci každodenného života. Je to síce na prvý pohľad drahší kúsok ale nezabúdajte, že sa Vám odvďačí  a to nielen dlhou životnosťou.


Doplnky sú základ

Doplnky budú túto jeseň kľúčovým prvkom pri vytváraní vašich outfitov. Určite si nezabudnite zaobstarať štýlovú pokrývku hlavy v podobe klobúka či trendy ruslanky. Takisto nezabúdajte na jeden z must-have kúskov – opasok! Nosí sa nielen ako praktický doplnok ale môžete si ho obliecť aj cez oversize kabát a outfit doplniť čižmičkami v rovnakej farbe.

Tieto doplnky Vám v správnej kombinácii vykúzlia očarujúci jesenný outfit.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, La Femme, Kara,