Pri sušení vlasov sa spoľahnite na benefity ionizácie! Ukončená súťaž!

Na jeseň a v zime už nestačí nechať si vlasy po umytí len voľne uschnúť. Koledujete si tak o zápal dutín, prechladnutie. Vlasy si treba dôkladne vysušiť! Ak tak však robíte každý deň a vlasy si často upravujete aj kulmami či žehličkami na vlasy, môže sa vám čoskoro stať, že sa vaša koruna ženskej krásy zmení na slamené hniezdo, z ktorého budú vytŕčať dolámané končeky vlasov bez lesku. Ak sa tomu chcete vyhnúť, spoľahnite sa na najmodernejšie technológie!

 

Vyskúšajte spoľahlivé služby experta na vlasy a zaobstarajte si fén s ionizátorom Orava HD-424. Pri sušení vlasov produkuje vďaka zabudovanému ionizátoru záporne nabité ióny (anióny). Tie sa viažu na molekuly vody a vo vlasoch neutralizujú kladne nabité ióny (katióny), ktoré pôsobením horúceho vzduchu vznikajú samovoľne a sú príčinou vzniku statickej elektriny, vysúšania vlasu, ničenia štruktúry vlasu a jeho lámania. Anióny tak zlikvidujú škodlivé katióny a vlasy ostanú aj po každodennom sušení krásne a žiarivo lesklé na pohľad, hebkejšie na dotyk a nebudú vám lietať na všetky strany. Orava HD-424 je skvelý pomocník aj pre tie ženy, ktoré už trápia slabé vlasy bez lesku a s polámanými končekmi. Do vlasov si po umytí votrite revitalizačnú masku na vlasy. Nechajte ju pôsobiť a potom vlasy dôkladne opláchnite. Nakoniec vlasy vysušte fénom s ionizátorom Orava HD-424. Používať môžete aj regeneračné oleje na vlasy či séra s extraktom z liečivých bylín či semien.

Fén s ionizátorom Orava HD-424 výborne sadne do ruky, manipulácia s ním je naozaj pohodlná. Umožňuje nastaviť 2 stupne rýchlosti prúdenia vzduchu a 3 stupne teploty vzduchu, podľa toho, akú teplotu pri sušení preferujete. Nechýba mu tlačidlo Cool pre okamžité ochladenie vzduchu, tento jednoduchý trik používajú aj profesionálny kaderníci na fixáciu účesu na záver fénovania. K fénu je pribalený aj nadstavec na koncentráciu vzduchu a nadstavec na zväčšenie objemu vlasov pre ženy, ktorých vlasy sú redšie alebo majú príliš tenký vlas. Fén má príkon až 2 200 W – vlasy vám vysuší expresne rýchlo, aj keď sa ráno ponáhľate do práce. Dobre sa skladuje – vďaka sklopnej rukoväti ho ľahko sklopíte, aby vám v poličke nezaberal veľa miesta, alebo si ho len zaveste v kúpeľni za očko na tele fénu. Budete tak mať každý deň poruke pomocníka, ktorý vám vlasy nielen vysuší, ale ich aj revitalizuje. Je zároveň skvelým tipom na vianočný darček pre vašu mamu, sestru, dcéru aj kamarátku. Kúpite ho za odporúčanú cenu 27,90 €.
www.orava.eu