Naše tipy

Pri športe nezabúdajte na príjem minerálov

Minerálna voda Budiš

Vonku aj vo vnútri, v prírode aj v telocvični, v teniskách aj v topánkach, v teplákoch, oteplovákoch, na lyžiach a v lyžiarkach, s loptičkou aj bez loptičky, s raketou aj bez, individuálne aj spoločne. Príchod chladnejších mesiacov automaticky neznamená, že sa prestávame venovať športovaniu, pohybu alebo aspoň aktívnemu relaxu.  Šport je pre mnohých z nás skvelým prostriedkom, ako sa zároveň udržať v kondícii a na chvíľku sa odreagovať od každodenných povinností. Všetci totiž vieme, že bez pravidelného pohybu a psychickej pohody naše telo nebude stopercentne fungovať.

Častokrát však zabúdame na to, že naše telo aj počas chladnejších mesiacov potrebuje dodať primeranú dávku tekutín a minerálnych látok a to špeciálne počas trvania a po skončení fyzickej aktivity. Počas športovania v zime, kedy sa teplota zníži je totiž náš pocit smädu menej intezívny ako v lete, kedy máme prirodzenú potrebu sa hydratovať. Aktívny človek a teda najmä športovec, stratí prirodzeným vylučovaním denne približne 1,5 až 3 litre tekutín. S vodou odchádzajúce dôležité minerálne látky, ktoré treba neustále dopĺňať.Minerálna voda Budiš

Ideálnym spôsobom sú v tomto prípade minerálne vody, pretože obsahujú najmä minerály, ktoré vypotíme: sodík, draslík, horčík a vápnik. V tomto unikátnom zložení ich obsahuje práve slovenská minerálna voda Budiš, ktorá nielen skvele chutí, ale naše telo po aktivite náležite osvieži a zároveň doplní dôležité minerály pri fyzickej aktivite spolu s vodou stratilo.

Minerálna voda Budiš má naviac podporné účinky na celý organizmus. Napomáha nielen k lepšiemu fungovaniu telu, a teda zlepšeniu výkonu, ale aj k rýchlejšej regenerácii po športe a tiež redukuje bolesť väzov a svalov po tréningu. Dopomáha tiež k optimálnemu doplneniu dennej potreby vápnika a v prevencii proti osteoporóze. Je ideálnou voľbou a vhodným pitným režimom pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí chcú, aby ich telo fungovalo počas športu dobre.

Minerálna voda Budiš, ktorá sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodarnými účinkami na ľudské zdravie, predstavuje ideálny prostriedok doplnenia minerálov po fyzickej aktivite. Vášmu telu dodá nielen potrebné tekutiny, ale aj dôležité minerály ako horčík, draslík, či vápnik.

 

Minerálna voda Budiš

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top