Pri čistení pleti vsaďte na ultrazvuk! Ukončená súťaž!

Dokonale vyčistená pleť bez nánosov mazu, mikroskopických zvyškov mejkapu, drobných nečistôt a upchatých pórov je prvým krokom k tomu, aby ste mali dokonalú pleť aj vy. Ak jej večer doprajete poctivú starostlivosť v podobe hĺbkovej očisty a jemnej masáže, po zobudení vás prekvapí jej sviežosť, napnuté línie a žiarivý jas, akoby ste práve vyšli spod rúk profesionálnej dermatologičky.

 

Vsaďte pri očiste na najmodernejšiu ultrazvukovú technológiu v službách krásnej a mladistvo vyzerajúcej pleti, výsledok vás milo prekvapí. Pri večerných očistných rituálov pleti tváre, krku a dekoltu nedáte dopustiť na ultrazvukovú špachtličku na čistenie pleti Orava Venera 1. Jemne a šetrne zbaví vrchné partie pokožky odumretých buniek a zároveň hĺbkovo odstráni zo zanesených pórov toxické látky a baktérie, ktoré spôsobujú zapaľovanie pokožky a akné. Okrem toho pri očiste jemnou masážou stimuluje krvný obeh, aby sa pleť prežiarila do krásy, čo napomáha redukovať vrásky a odstraňovať kruhy pod očami. Je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky a jej delikátne služby môžu využiť dospievajúce dievčatá s problematickou pleťou aj ženy v zrelom veku. Pri čistení pleti jemne vibruje, takže očista je niekoľkonásobne účinnejšia a menej náročná ako klasické manuálne čistenie.

Funguje na nabíjateľnú Li-ion batériu, ktorú ľahko nabijete cez AC adaptér v elektrickej sieti alebo ju pripojíte k počítaču cez dodávaný kábel. Orava Venere-1 vyzerá šik a zmestí sa aj do kozmetickej taštičky, aby ste si mohli vziať so sebou aj na dovolenku. Môže byť vaša za 39,90 €.

Očista pleti s Orava Venere-1 je jednoduchá a účinná, pozrite sa, ako prístroj funguje: https://www.youtube.com/watch?v=SFR_Lr6aYcI

Túto pomocníčku na čistenie pleti aj ďalšie produkty pre krásu i do domácnosti nájdete na: www.orava.eu