Preslávený módny raj s Maybelline New York

Už každoročnou tradíciou sa stalo, že sa v New Yorku vo februári stretávajú tí nejlepší módni návrhári z celého sveta. Slávny New York Fashion Week je jednou z najväčších módnych akcií sezóny. Oficiálnym partnerom známej akcie je Maybelline New York. Tohtoročným  star produktom je nová riasenka Lash Sensational, ktorej tvárou je americká modelka Christy Turlington.

Módni návrhári, modelky, celebrity, prehliadkové móla, nevšedné outfity a looky – úžasný pohľad prináša tohtoročný New York Fashion Week. Tí nejtalentovanejší módni návrhári predstavujú svoje kolekcie, ktoré ovplyvnia módu nadchádzajúcej sezóny. Ich outfity a looky sú inšpiráciou pre návštevníkov z módneho priemyslu i pre novinárov a módnych nadšencov, ktorí do New Yorku prichádzajú zo všetkých kútov sveta.

 

Na  New York Fashion Week sa prezentujú najznámejšie svetové značky, mezi nimi i Maybelline New York, ktorá tento rok oslavuje  100 rokov a v USA je kozmetickou značkou č. 1. Vďaka tomu, že Maybelline New York prináša trendy z priehladkových mól do ulíc, si túto značku obľúbili  ženy vo viac ako 100 krajinách sveta.  Tohtoročným star produktom je riasenka Lash Sensational, ktorá odhaľuje netušené možnosti rias každej  ženy. Špeciálna kefka dokáže precízne rozvinúť závoj rias ako motýlie krídla, a vytvoriť tak oslnivý vejár.

 

Riasenku Lash Sensational perfektne dopĺňa prvá riasenka na obočie Brow Drama od Maybelline New York. Je dostupná v troch odtieňoch a dokáže veľmi jednoducho vytvarovať a dotónovať obočie.

 

Zdroj: LÓreal press