Premeny s renomovanou módnou značkou – Marina Rinaldi.

Kristínka nie je žena klasickej konfekčnej veľkosti, napriek tomu je to krásna dáma s nesmierne peknými črtami tváre. Rovnako ako mnoho mladých, pracujúcich žien s moletnejšou postavou aj Kristínka má sklony obliekať sa do tmavých farieb, čo ju najmä v prípade denných príležitosti zbytočne zostaruje.

Ženy často zabúdajú, že sú to práve farby, ktoré ich omladzujú a čierna, ktorá im na veku naopak pridáva. V prípade premeny Kristínky sme  siahli po kvalitných modeloch renomovanej módnej značky Marina Rinaldi.

 

Vybrali sme štyri outfity z ktorých tri sú určené na denné nosenie a štvrtý na večernú, spoločenskú príležitosť. V prvých troch prípadoch sme menili vrchnú časť odevu, čo je výhodné najmä pre ženy, ktoré majú v zamestnaní potrebu vyzerať každý deň inak.

Biela blúzka Kristínku dokonale rozžiarila, vzor je veľkým hitom sezóny. Ak chcete celému looku dodať ešte extra šmrnc, vyskúšajte farebné lodičky. Druhý, modro-biely top v podaní Kristínky dokazuje, že vzorov a potlačí sa nemusia obávať ani moletnejšie dámy. Tretia, saténová blúzka je slávnostnejšia, ideálna na dôležité pracovné stretnutie. Posledný outfit, ktorý tvoria klasické čierne kokteilky, patrí do šatníka každej ženy. Obmenou tejto variácie je nielen výrazný červený náhrdelník,ale tiež kabátik v rovnakej farbe, ktorý postavu nositeľky zjednotí v rovnakej línii.

Pozrite si vídeo na  https://www.lenprezeny.sk/kategoria-66-t-1.html.

 

Archívny článok