Prečo by vo vašej dovolenkovej batožine nemal chýbať Orava Steameasy. Ukončená súťaž!

Možno to poznáte aj vy: doma ste si oblečenie starostlivo zbalili do kufra tak, aby sa nepokrčilo. Len čo však na dovolenke otvoríte kufor, aby ste si letné outfity vyložili do skrine, ostanete v šoku z nevzhľadných záhybov!

 

Sexi letné šaty, voľné, splývavé nohavice, blúzky aj tričká pre vás a vaše ratolesti však vyzerajú oveľa lepšie, keď sú dohladka vyžehlené… Zvyčajne si však žehličku a žehliacu
dosku neberieme so sebou, keď sa chystáme mimo domu, a v hoteloch či na privátoch nebývajú štandardne súčasťou vybavenia. Pribaľte si preto do dovolenkovej batožiny šikovného pomocníka – ručný naparovač odevov Orava Steameasy, ktorý vám vďaka sklopnej rukoväti v batožine nezaberie veľa miesta a silou horúcej pary oblečenie vyžehlí aj vyčistí.

Poslúži vám namiesto žehličky na vyžehlenie dovolenkových outfitov všade tam, kde budete mať prístup k elektrickej sieti. Stačí ho zapojiť do elektrickej siete, naliať do neho vodu a za pár minút budú vaše obľúbené letné kúsky bez záhybov, do hladka vyžehlené.
Pri žehlení ich môžete mať voľne položené na posteli, alebo môžu visieť na vešiaku. Rovnako dobre teda zvládne vertikálne aj horizontálne žehlenie.

Bezpečne ho môžete použiť na všetky druhy textílií – od nylónu až po súkno.
Steameasy má naparovací panel vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Môže sa pochváliť výkonom až 1 200 W a para z neho prúdi bez prestávok, vďaka čomu je žehlenie efektívne, so skvelými výsledkami.

Naparovač má ergonomickú rukoväť, takže výborne sadne do ruky. Váži len 670 gramov, preto ani pri dlhšom žehlení nebudete mať presilené zápästie. Nádobka na vodu má objem 100 ml. Súčasťou balenia je aj kefová násada na čistenie – horúca para totiž látku nielen vyhladí, ale dokáže ju zbaviť aj zápachu, vírusov, baktérií a roztočov. A to oceníte aj doma – kedykoľvek v roku, keď budete chcieť mať v dokonale čistom stave napríklad závesy, gauč či veľkorozmerné vankúše.

 

Pozrite sa, ako Orava Steameasy jednoducho pracuje: 

 

Viac informácií o Orava Steameasy aj ďalších pomocníkoch, ktorých sa oplatí pribaliť do
dovolenkovej batožiny, nájdete na: www.orava.eu