Pravidlá sú na to, aby sa porušovali

Celý náš život je okliesnený pravidlami. Je to jedna z vecí, s ktorými sa stretávame už od mala- malinkata. Sladké až po obede!, po záchode si umy ruky!, nechytaj to!, po večerníčku do postele! Samozrejme, že vekom sa to stupňuje a graduje až má človek miestami pocit, že neexistuje oblasť, kde by mohol slobodne, bez diktátu pravidiel, fungovať. A predsa. Zopár sa ich nájde. Jednou z nich je móda. Svet bez pravidiel. Ide len o mieru vašej odvahy a kreativity. Dovolené je všetko.

Kombinácie od veci

Mať zladený opasok, kabelku a topánky? To už dávno neplatí! Práve naopak je to výborný priestor na vytvorenie najrôznejších kombinácií, ktoré dodajú vášmu vzhľadu šmrnc, hravosť a mladistvý ráz.

Nemusíte sa držať ani zlatého pravidla kombinovania rovnakých alebo podobných materiálov. Práve naopak. Vlna a jemný sifón, koža a čipka. To všetko je dovolené a v konečnom dôsledku vyzerá osviežujúco a výborne.

 

Krížom krážom

Etno prvky a zvieracie vzory? Prečo nie! Rovnako môžete skombinovať kvetiny a geometrické tvary. Nebojte sa spojiť zdanlivo nespojiteľné. Uvidíte, že jednotlivé kúsky spolu získajú novú energiu a iskru.

 

Jedno cez druhé

Nesmrteľná Coco Chanel bola zástankyňou minimalizmu nielen v obliekaní, ale aj v prípade šperkov a nabádala si jeden pred odchodom z domu zložiť. Vy môžete raziť celkom inú filozofiu. Nešetrite náramkami, náhrdelníkmi a prsteňmi. Snažte sa o zaujímavú a masívnu súhru.

 

Zdroj: fluxinfashion.blogspot.com, fluxinfashion.blogspot.com, workchic.com, www.harpersbazaar.com, www.nicoleta.me, manumescbucuresti.blogspot.com, www.crafthubs.com, sayyes.com, www.glamour.com