Praktická aj štýlová

Digitálna kuchynská váha je pri varení a pečení neoceniteľná pomocníčka. Ak tá vaša už doslúžila, alebo si len chcete osviežiť vynovený interiér  kuchyne, máme pre vás niekoľko tipov z Lidl-Shopu.

Výhodou Silvercrest Digitálnej kuchynskej váhy je, že odváži suroviny na gram presne. Takže ak varíte presne podľa receptov, a nie systémom skúsených kuchárov „od oka“, jedlo alebo dezert sa určite podarí na výbornú.

Na digitálnej kuchynskej váhe odvážite potraviny v množstve do 5 kg, pričom môžete využiť aj dovažovaciu funkciu a automatické nulovanie. Na prípadné preťaženie alebo potrebnú výmenu batérií vás inteligentná váha upozorní. Vybrať si môžete z viacerých farieb a vzorov podľa štýlu interiéru vašej kuchyne.
Cena: 5,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-digitalna-kuchynska-vaha/p100289014

 

Okrem iného spestria varenie počas všedného dňa. O čom je reč? O jednofarebnej Silvercrest Digitálnej kuchynskej váhe vo výrazných farebných odtieňoch. Dávate prednosť červenej, žltej, neónovo zelenej, tyrkysovej alebo decentnej sivej?. V rovnakých odtieňoch nájdete v Lidl-Shope aj ľahké hliníkové hrnce, panvice, kanvice na kávu či sadu nožov.

Okrem výrazného, dobre viditeľného LC displeja má digitálna váha funkciu automatického vypnutia, vynulovania, dovažovaciu funkciu a indikáciu preťaženia. Odvážite na nej suroviny do hmotnosti 5 kg.
Cena: 6,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-digitalna-kuchynska-vaha/p100282482

Zdroj: Eva F.