Poznáte SAGE? V kuchyni vás nesklame celé roky

Iba naozaj kvalitné spotrebiče vám uľahčujú prácu a tým šetria váš čas. Preto sa oplatí investovať do výrobkov, založených na báze profesionálnych spotrebičov, ktoré vám navyše budú spoľahlivo slúžiť celé roky.

Možno si práve zariaďujete domácnosť, možno sa obzeráte po nových spotrebičoch, pretože tie staré už doslúžili a možno hľadáte dar pre niekoho, kto sa rád zvŕta v kuchyni. Pokiaľ sú kritériami dlhodobá kvalita a prepracovaný dizajn, spotrebičmi austrálskej značky SAGE trafíte do čierneho. Austrálska značka SAGE je na trhu už takmer 90 rokov a za ten čas vyvinula profesionálne prístroje na domáce použitie v takej kvalite, že ich budú používať ešte aj vaše deti. Niektoré spotrebiče vám môžu byť známe ako Breville, synonymum SAGE.

Za zmienku určite stojí údiaca pištoľ The Smoking GUN® BSM600. Jej schopnosti vdýchnuť mäsu, zelenine, syrom, ale aj zákuskom, zmrzline či nápojom nenapodobiteľnú dymovú arómu pozná len málokto a je to škoda. Výber z drevenej štiepky z jablone, čerešne, bieleho orecha, duba a zo stromu mesquite dáva široké možnosti experimentovania s novými chuťami, clona zo studeného dymu pridáva vizuálny zážitok. Jej použitie je absolútne jednoduché – nechajte sa inšpirovať receptami!

Jedine pod značkou Sage nájdete svetovú novinku BLUICER. Prístroj 3X Bluicer™ PRO SAGE SJB615 kombinuje odšťavovač, smoothie mixér a klasický mixér. Stačí iba vymeniť nástavce na základni, zvoliť program a už tečie absolútne čistá čerstvá šťava, mieša sa hodvábne jemná smoothie vitamínová bomba alebo sa mixuje sýta krémová polievka. Neviete si to predstaviť? Pozrite si video plné chutí!
https://www.youtube.com/watch?v=fh32X2W8r68

Ďalším sofistikovaným spotrebičom, ktorý skrýva viac, než na prvý pohľad vidno, je kontaktný gril SGR 700 BSS. S ním môžete grilovať aj na balkóne alebo doma v kuchyni, keď vonku prší a vy dostanete chuť na steak, hamburger či grilovanú zeleninu. Konštrukcia tohto grilu a možnosť výmeny dosiek umožňuje pripravovať naraz BBQ zeleninu na rovnej doske a steaky na doske rebrovanej. V tomto grile zapečiete aj paniny, sendviče a burgre tak, že z nich nič nebude vypadávať. Ale to ešte stále nie je všetko! Stačí vymeniť dosky a z grilu máte vaflovač.

Zariaďovanie malých kuchýň je samý kompromis. Obetovať priestor umývačke riadu, alebo elektrickej rúre? Túto dilemu za vás vyrieši mini rúra SAGE The Smart Oven And Fryer SOV860BSS. Nielenže pečie rovnako dobre ako jej väčšie sestry, ona zastúpi aj mikrovlnku a fritézu! Pečie, opeká, griluje, pripravuje lievance, frituje horúcim vzduchom, čiže zdravšie, zvláda aj pomaly varené krehké a šťavnaté pokrmy. Ak treba, udrží jedlo teplé, alebo si ho v nej môžete ohriať.

Zoznámte sa aj s ďalšími spotrebičmi bezkonkurenčnej kvality na www.sagesk.sk!

Zdroj: Silvia K.