Poznáme víťazku súťaže Nevesta roka 2014!

Finále súťaže Nevesta roka 2014 sa uskutočnilo 13. februára v rámci Svadobného veľtrhu v Inchebe. Desať finalistiek vyzdvihla limuzína RAI Hummer spred hotela Carlton, odkiaľ ich slávnostne doviezla priamo do Incheby.

Finalistky súťaže bojovali o titul Nevesta roka 2014, I. ViceNevesta a II. ViceNevesta v troch disciplínach. Prvou bola prehliadka ich originálnych svadobných šiat a šiat svadobného salónu Glamour of Angels. Druhou disciplínou bol rozhovor na tému, ako sa so súčasným manželom spoznali a zároveň prehliadka „casual“ kolekcie oblečenia zo Stilago.sk. Treťou úlohou bola prehliadka večerných šiat návrhárky Ivany Marmare.

Titul II. ViceNevesta získala Miroslava Mlynarič s číslom 9. Z výhry kupónu v hodnote 1500 eur na nákup oblečenia a doplnkov na Stilago.sk sa tešila I. ViceNevesta Lucia Plichtová a víťazkou súťaže a svadobnej dovolenky podľa vlastného výberu za 2000 eur sa stala Monika Miklas s číslom 5. Rodená východniarka žijúca v Anglicku zaujala porotu svojou prirodzenosťou a šarmom.

Svoju nevestu si okrem odbornej poroty zloženej z generálnych a hlavných partnerov mohli vybrať aj diváci, ktorí rozhodli o Neveste Tip a Neveste Sympatia. Najsympatickejšou nevestou sa stala Andrea Rybanská s číslom 10, Stilago nevestou zas Lucia Ondrejková s číslom 5.

V sprievodnom programe súťaže vystúpila známa rocková speváčka a muzikálová herečka LeRa a speváčka MAMBA. Rolu ambasádorky Nevesty roka odovzdaním ceny pre I. ViceNevestu prijala Petra Lenártová.

Súťaž bola oficiálne vyhlásená na Valentína 2014 na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Všetky v tom roku vydaté dámy sa do súťaže mohli prihlasovať online cez portál www.womanman.sk. Prihlásilo sa vyše 70 neviest. Víťazka za rok 2014 už je známa, a teraz majú šancu všetky nevesty, ktoré povedia svoje „áno“ v roku 2015. Ak aj vy chcete byť Nevestou roka 2015, stačí sa prihlásiť cez portál www.womanman.sk.

Výsledky:

Nevesta roka 2014: Monika Miklas Melegová č. 5

1. vicenevesta: Lucia Plichtová č.1

2. vicenevesta: Miroslava Mlynarič č.9

Stilago Nevesta: Lucia Ondrejková č.6

Nevesta Tip: Andrea Rybanská č. 10

Nevesta Sympatia: Andrea Rybanská č. 10