Knihy

Pôžitkársky marec v Panta Rhei

Marec je plný protikladov. Okrem toho, že po dlhej usneženej zime nastupuje voňavá a energická jar, je tretí mesiac aj celoživotný knihomoľ a veľký pôžitkár. Prečo? Marec je mesiacom kníh a tie sú nevyčerpateľnou studnicou rôznorodých pôžitkov.

V knihách nájdete totiž všetko korenie života – cestovanie, výborné jedlo, lásku, napätie či vzrušenie a mnoho iného. Gurmánsky zážitok bez kíl navyše? Pôžitok z exotiky bez trmácania sa? To nie sú zázraky… to je pôžitkárske čítanie knižných noviniek v Panta Rhei! Spolu so sieťou kníhkupectiev Panta Rhei tieto pôžitky nielen objavíte, ale ich aj zakúsite na vlastnej koži. Marcové knižné tipy na vášnivé zážitky si môžete zakúpiť priamo v kníhkupectvách Panta Rhei alebo v internetovom obchode www.pantarhei.sk.

Máte veľa práce, ktorá vám nedovolí odísť na krátku dovolenku? Alebo vám došla inšpirácia na zaujímavé kuchtenie? S knižnými tipmi najväčšej siete kníhkupectiev Panta Rhei si užijete najväčšie pôžitky sveta – kedykoľvek chcete a v akomkoľvek množstve.

PantaRhei_52 uzasnych dovolenych52 úžasných dovoleniek
autori: Elena Luraghi, Cinzia Rando, Ettore Pettinaroli/Slovart/
Metropoly, ostrovy, pamiatky: táto knižka zahŕňa najkrajšie a najslávnejšie miesta na piatich kontinentoch. Prevedie vás po európskych veľkomestách, púšťach Jordánska, plážach na Bali či rozvalinách mýtických juhoamerických miest. Cesty sú naplánované na jeden týždeň a okrem nádherných fotografií obsahujú aj mnoho praktických informácií, aj prílohy s mapami. Knihu nájdete v sieti kníhkupectiev Panta Rhei.

 

 

 

 

Panta Rhei_Krasna katastrofaKrásna katastrofa
autor: Jamie McGuireová /Fortuna Libri/
Kamarátstvo s neplánovanými následkami, krátkodobé vzplanutie alebo láska? Travis a Abby všetkých vrátane seba presviedčajú, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Abby však prehrá stávku a musí bývať s Travisom v jeho byte. Ako sa príbeh vyvinie? V Panta Rhei sa dozviete viac.

 

 

 

 

 

PantaRhei_Poklady slovenskej kuchynePoklady slovenskej kuchyne – Dolná Nitra, Horná Nitra, Tekov
autor: Silvia Pilková /Ikar/
Tradičná slovenská kuchyňa, to nie sú len bryndzové halušky či lokše. Osemdielna séria kuchárskych kníh Poklady slovenskej kuchyne zachytáva prekvapivo pestré kulinárske dedičstvo našich predkov. Tretí diel obsahuje recepty z oblastí Dolná Nitra, Horná Nitra a Tekov, ktoré sú všeobecne známe a obľúbené. Nájdete v ňom však aj netradičné skvosty, ktoré autorka objavila v starých rodinných archívoch. Zakúpite v sieti kníhkupectiev Panta Rhei.

 

 

 

 

þÿPäťdesiat odtieňov temnoty
autor: E L James /XYZ/
Pokračovanie šteklivého románu Päťdesiat odtieňov sivej, ktorý zaznamenal celosvetový úspech, v sebe nesie dilemu hlavnej hrdinky Anastasie Steelovej. Potom, čo na vlastnej koži pocíti, aké temné sú tajomstvá Christiana Greya, opúšťa ho. Keď jej Christian však predloží novú zmluvu, neodolá a vracia sa k mužovi, ktorého miluje. Postupne odhaľuje všetky tajomstvá a zisťuje, že jeho päťdesiat odtieňov sivej je temnejších, než si kedy dokázala predstaviť. Aj túto knihu nájdete v ponuke Panta Rhei od polovice marca 2013.

 

 

 

 

PantaRhei_Za fackuZa facku
autor: Evita Urbaníková /Evitapress/
Niekedy naozaj platí, že protiklady sa priťahujú. Veľmi. Ale keď nastúpi reálny život, všetko je ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Kniha o tom, že vzťah nemusí končiť len vtedy, keď je jeden zlý a druhý dobrý. Môže skončiť aj vtedy, keď sú dvaja tak veľmi rozdielni. Evitovku o tom, že niekedy milujeme každého, len nie seba, si môžete zakúpiť v sieti kníhkupectiev Panta Rhei.

 

 

 

 

Logo PantaRhei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viac informácií na www.pantarhei.sk.

To Top