Povedzte to Nutellou!

Povedzte to Nutellou!

Spoločnosť Ferrero nadväzuje na, v predchádzajúcich rokoch úspešnú kampaň, „A čo povie tvoja Nutella®?“. Dáva možnosť všetkým milovníkom kakaovo-lieskovoorieškovej nátierky vytvoriť originálne vyznanie pre svojich milovaných. A to v tom najzamilovanejšom období v roku, od 1. mája do 30. júna. Ako v tomto období potešiť svojich blízkych a originálne im povedať, že vám na nich záleží?

Máte radi originálne nápady, v ktorých sa môžete sami realizovať? Potom je pre vás kampaň „A čo povie tvoja Nutella®?“ to pravé. Od 1. mája spoločnosť Ferrero spúšťa špeciálnu promo akciu, v priebehu ktorej si môžete vytvoriť vlastné unikátne etikety na balenie Nutelly. Na etiketu potom už len stačí umiestniť vami vytvorený originálny odkaz a milé vyznanie pre vašich blízkych je hotové. Milovanú osobu tak v máji potešíte hneď dvojnásobne – zamilovaným odkazom a sladkou pochúťkou vo vnútri.

Ako vlastne etikety získať? Kúpte si v priebehu konania kampane Nutellu v balení 350 g alebo 600 g. Navštívte internetovú stránku www.nutella.sk a postupujte podľa uvedených inštrukcii. Vytlačte si svoju originálnu etiketu bez zbytočného čakania, okamžite po jej vytvorení. Ak však nechcete strácať čas vymýšľaním vlastných etikiet, budú v tomto období v predaji hneď tri varianty Nutella odkazov, ktoré nájdete v 350 g balení. Medzi nimi si určite vyberiete taký, ktorý sa vám bude páčiť najviac. A pokiaľ vám 350 ani 600 gramov kakaovo – lieskovoorieškovej pochúťky nestačí, kúpte svojej milovanej osobe rovno balenie s hmotnosťou 1 kg. To je špeciálne dizajnovo upravené presne tak, aby ste naň mohli čokoľvek dopísať priamo fixou.

Limitovaná edícia zameraná na osobné vyznanie vašim blízkym bude podporená tiež mediálnou kampaňou vo forme televíznej reklamy, podpory na sociálnych sieťach či online marketingu.

Viac informácii o kampani a mechanike súťaže na www.nutella.sk.