Polus City Center otvára nové priestory už dnes

Uplynulé mesiace v Polus City Center sa niesli v znamení rozsiahlych stavebných prác, ktoré ho zmenili na nepoznanie. V uplynulých týždňoch bola úspešne ukončená prvá fáza a dnes, 9. septembra, otvárajú svoje brány nový supermarket Lidl, vynovený obchod s elektronikou Datart, moderný food court a nový servisný ostrovček.

 

Nový supermarket so širokou ponukou
Radostnou správou snáď pre všetkých je návrat supermarketu do priestorov Polus City Center. Nový supermarket Lidl sa rozprestiera na ploche 2 000 m2 a návštevníci v ňom nájdu široký sortiment tovaru, ktorý už poznajú z predajní Lidl. Supermarket sa otvára už dnes, 9. septembra.

„V supermarkete Lidl sme našli presne takého partnera, akého sme potrebovali. Našim zákazníkom dokáže ponúknuť tú najvyššiu kvalitu, šírku sortimentu a príjemné prostredie. Spolu vieme našim návštevníkom prinášať to najlepšie,“ hovorí Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti IMMOFINANZ.

 

Rozšírená ponuka elektroniky
Dnes sa otvárajú aj nové priestory predajne s elektronikou Datart. Tie ponúkajú väčšiu predajnú plochu a väčší výber sortimentu, ktorý je vystavovaný inovatívnym systémom.


Počas otvorenia sa budú v priestoroch Polus City Center pohybovať hostesky, ktoré budú rozdávať zľavové kupóny na produkty od prémiových značiek s bielou a čiernou technikou. V spolupráci so značkou ETA bude otvorenie sprevádzať aj ochutnávka kávy a jedál. Navyše sa prví zákazníci môžu tešiť na zľavy na ďalšie nákupy a pre deti je pripravené zaujímavé prekvapenie.

Aj nové možnosti stravovania
Deň 9. september sa nesie v znamení viacerých slávnostných otvorení. Už oddnes si budú môcť návštevníci vychutnať moderné dizajnové priestory nového food courtu. Priestor je obohatený o prírodné materiály a množstvo zelene, vďaka ktorým sa food court stáva skutočne prívetivým miestom na obed alebo posedenie pri káve.

V neposlednom rade bude dnes otvorený aj servisný ostrovček, v ktorom zákazníci nájdu všetky služby, ktoré môžu potrebovať vrátane kvetinárstva, lekárne, kľúčovej služby alebo novinového stánku.

To nie je všetko
V druhej fáze modernizácie Polus City Center sa návštevníci môžu tešiť na ďalšie veľké zmeny. Okrem už existujúcich obchodov nájde v renovovaných priestoroch Polus City Center svoj nový domov viac ako 20 obchodov s potravinami a módou, vrátane obľúbených módnych značiek Reserved, Mohito, House, Cropp a Sinsay. Plánovaná je aj renovácia exteriéru a okolia Polus City Center.

Zdroj: Žofia H.