Móda a štýl

Polovičné teplo si vyžaduje polovičnú obuv

Je jar. Počasie servíruje jesenný vietor vyrážajúci dych k raňajkám, klamlivý závan leta k obednej prestávke a mrazivé objatie namiesto večere. Jar skrotila svoje nálady len čiastočne a prihodila 5 % slnečných lúčov navyše. Čo nosiť, keď je teplo ešte len na pol ceste?

Na cibuľku

Ako poraziť výkyvy teploty?

Polovičné teplo si vyžaduje polovičnú obuv Letné šaty doplňte hrubšími silónovými pančuškami,  huňatým kardigánom alebo iným mohutným zvrškom. Tento trend z minulého roka nás neopustil. Môžeme sa do sýtosti vyblázniť a užiť si tie najšialenejšie kombinácie. Ak ste to náhodou nezachytili, do módy sa opäť vracajú nadkolienky. Skvele vyniknú so šatami, ale sadnú aj k streetstyle oversized mikine alebo pánskemu svetru. Nohám doprajte kvalitné topánky, v ktorých vás nebude oziabať a zároveň nohám doprajete vzduch. Ako poraziť výkyvy teploty?Odvážnejšie si môžu dať do vykrojených modelov poltopánok kontrastné farebné ponožky.

 

 

Blysnite sa v tom najlepšom svetle
Ako poraziť výkyvy teploty?Pri nohách vám môže ležať zlato, striebro a iné drahé kovy. Obujte si to, čo chcete a nebojte sa skombinovať klasické čierne mini šaty a jagavé tenisky. Zlatá krásne vynikne aj pri tmavomodrej či zelenej. Tie, ktoré sa neboja výšok určite poteší, že na vysokej športovej nohe môžete existovať aj v ďalšej sezóne.

 

 

Ružová? Môže byť!
Po chodníkoch sa nerútia potoky vody, vďaka ktorým si na nohaviciach prinesiete domov pol ulice. Neprší a vy sa odrazu nemusíte báť ani ľahších látkových nohavíc a pastelových farieb. Nebojte sa siahnuť po ružových odtieňoch. Hodia sa k všetkému, k džínsom i k farebným šortkám.

 

 

 

Inšpirujte sa najnovšími módnymi trendmi CCC na www.ccc.eu alebo navštívte kamenné predajne.

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top