Pokojné hrdlo a pevnejšia imunita s bylinkovým čajom TEEKANNE Šalvia

Striebristé listy šalvie sú pre boľavé hrdlo a hltan hotový poklad. Čaj z tejto preslávenej liečivej rastliny je totiž odnepamäti výborným pomocníkom pri virózach, a tiež pri nadmernom potení alebo črevných problémoch. Vybavte svoju domácu bylinkovú lekárničku čajom TEEKANNE Šalvia a nenechajte sa zdravotnými neduhmi zaskočiť.

 

Jedno staré príslovie znie: Ako môže zostarnúť človek, ktorý má na záhrade šalviu? Hoci je samotné príslovie predsa len trochu nadsadené, trefne vystihuje, ako veľmi je šalvia pre svoje blahodarné účinky preslávená. Rastlinka totiž obsahuje silné antioxidanty podporujúce imunitu a ďalšie látky, ktoré jej poskytujú upokojujúce protizápalové a antibakteriálne účinky.

Čaj TEEKANNE Šalvia z radu World of Herbs obsahuje listy a vňať, ktoré zo seba po zaliatí horúcou vodou uvoľnia to najlepšie, čo táto húževnatá rastlinka ponúka. Pravidelným popíjaním tak môžete podporiť svoj oslabený organizmus a rýchlejšie sa zbaviť nepríjemnej bolesti a podráždenia v oblasti hrdla a úst.

TEEKANNE Šalvia World of Herbs môžete kúpiť za cenu 2,07 EUR