Pohodne v šedých odtieňoch

Pohodne v šedých odtieňoch

Aktuálna jarná sezóna nesmierne podporuje pohodlnú módu. To znamená, že mikiny, joggingové nohavice, tričká, či teplákové šaty sa stávajú súčasťou našich každodenných outfitov.

Tenisky si už dávno môžete obuť k šatám a pohodlné joggingové nohavice do práce. Stačí ak si ležérne kúsky správne nekombinujete. Ideálne je spojiť ležérne a elegantné, čím sa vytvorí naozaj štýlový kontrast a outfit bude rázom vhodný aj na formálnejšiu príležitosť. Z farieb dominuje v ležérnej móde šedá, biela a čierna. Táto trojkombinácia zaručuje úspech a hlavne fakt, že váš outfit nebude svojou farebnosťou pútať prehnanú pozornosť. Túto jar vyskúšajte najmä predĺžené mikinové šaty, teplákové sukne, joggingové nohavice (noste ich pokojne s ihličkami) a jednoznačne si aspoň raz obujte k obľúbeným šatám tenisky.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia : pinterest.com
Produktové fotografie:
mikinové šaty Twin-Set, čierne tenisky s kamienkami Twin-Set, šedé joggingové nohavice Takko, čierny ruksak Cellbes.sk, čierna predĺžená bombera Ivy Park, čierno biela mikina Adidas, šedé bavlnené šaty Topshop