Pohodlné šaty na každý deň. Vyberte si tie svoje!

Každá žena potrebuje mať v šatníku jednoduché a moderné šaty pre každodenné pohodlie. Navyše ak sa dajú kombinovať so športovou a zároveň aj s elegantnou obuvou nájdu si u vás široké využitie.  Prinášame vám zopár tipov na šaty, ktoré by rozhodne mala mať v šatníku každá z vás.

Košeľové šaty
Košeľové šaty sú must have každej ženy. Sú pohodlné, štýlové a zároveň sú všestranným moderným kúskom. V kombinácii s lodičkami si vytvoríte svieži outfit do práce a pri kombinácii so športovou obuvou zase trendy voľnočasový look.
Nosia sa od klasických strihov s preväzovaním v páse až po prepracované kúsky v kombinácii s inými materiálmi. Veľmi populárna je aj kombinácia s čipkou.

Mikinové šaty
Jednými z najpohodlnejších šiat sú práve mikinovo-tepkákové šaty. Sú výborné na voľný čas, cestovanie a dajú sa ľahko kombinovať aj s džínami či legínami. Obuť si k nim môžete klasické športové tenisky alebo zvoliť zaujímavú kombináciu s bikerkami.

Oversize šaty
Napriek všetkým pochybnostiam sa oversize šaty ešte stále držia v rebríčku obľúbenosti. Sú vhodné na každú postavu a správny výber vám zaručí dokonale pohodlnú voľbu na viacero príležitostí. Veľmi obľúbenými sa stali šaty s pútavým nápisom. No pre dosiahnutie elegantného outfitu ich zvoľte napríklad v jemnej farbe so zaujímavou aplikáciou či detailom a doplňte vhodné lodičky.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:Pinterest.com
Galéria: cellbes.sk, zanela.sk, Twinset, adidas.sk, Reserved